Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mennyire illetlenség póló...

Mennyire illetlenség póló nélkül mászkálni otthon egy férfinak, ha vendégek is vannak?

Figyelt kérdés

Egy kisebb baráti kör jött össze, de én nem nagyon ismerek senkit nem is vagyok ott, bár néha néha lemegyek, és egyedül én vagyok póló nélkül és észrevettem,hogy furcsán néznek rám és nem tudom,hogy ez a jelenlétemnek szól vagy annak,hogy póló nélkül mászkálok?Azt tudom,hogy utcán nem illik.

Egyébként reggel óta 3x voltam lent összesen 15 percet tehát nem hinném,hogy nagyon zavaró lennék.



2012. aug. 2. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, számszerűleg kellene kifejeznem, mennyire, mindenesetre illetlenség.
2012. aug. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a társaságtól, a légkörtől is függ. Mindenesetre ha nem nagyon ismered a vendégeket, akkor szerintem illetlenség.
2012. aug. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hm...felvettem egy pólót és kimentem közéjük egy 5 percre,most mintha kevésbé lettek volna ellenszenvesek:)

Köszi a válaszokat!

2012. aug. 2. 19:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Otthon pont nem érdekelne miben vagyok, ha nem a te vendégeid és nem ott parádézol köztük, akkor legyél amiben jól esik.
2012. aug. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Amennyire annak gondolod!

2012. aug. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!