Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az hogy nem szeretek...

Miért van az hogy nem szeretek bulikba járkálni piálni meg ilyenek? Sokkal inkább otthon ülnék és filmet néznék a barátnőmmel 16f

Figyelt kérdés
2012. júl. 11. 00:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ez tök normális, nem kell erre MIÉRT-ezni....
2012. júl. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
csak azért mert a legtöbb ismerősöm ezt csinálja pl a suliban vagy a csapattársak és így elég nehéz ismerkedni mert a suliból nem járnék senkivel a csapat pedig fiúkból áll...de buliba nincs kedvem elmenni pedig nincs olyan hét mostanában hogy ne hívának 2szer 3 szor...
2012. júl. 11. 00:08
 3/5 anonim válasza:
50%

Fhuuu anyám vajon miért?

Nyilván azért, mert ember és ember között különbség van, és m-g egyesek frogoznak, mindenkit megba**nak, vagy riba*ckodnak, vagy piálnak, addig mások nyugisabbak, és inkább otthon vannak a barátnőjükkel. Jó, hogy már nem azt kérded, hogy miért van az, hogy te nem szereted a hagymát, de Józsi meg Pista bácsi igen? Vagy, hogy a pap miért lett pap, mikor te nem vagy pap? Fhuuuu

Ezek a h*lye kérdések már kicsit idegtépőek ebben az órában...

És már bocsi a picit agresszív hangvételért, de ha ennyire fel akarsz tenni egy kérdést, vagy a miértekre keresed a választ inkább valami hasznosat kérdezz.

2012. júl. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi különös, én sem szeretek bulizni.
2012. júl. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dettó, egyszer ittam, ennyi. Nem vonzanak a "partyk", mégse vagyok gyökér, van életem is meg társaságom is. 18/F
2012. aug. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!