Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mennyire veszélyes Pest nappal?

Mennyire veszélyes Pest nappal?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok vidéken lakok,az Andrássy útnál dolgozok holnap megyek először egyedül félek a metrózástól a Deák tér és a Déli pálya udvar mennyire veszélyes?
2012. aug. 2. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A Délinél vannak érdekes arcok, egyszerűen ne állj le senkivel és nem lesz gond. Forgalmas helyek, nem fognak elrabolni vagy hasonlók, maximum szórólapot tukmálnak rád.

A Deákon és az Andrássyn mindig van élet.

A metrón pedig nem fog semmi atrocitás érni, több, mint 10 éve metrózom, túl forgalmas hely az ahhoz, hogy valaki komolyan balhézzon.

Amúgy ne úgy képzeld el Pestet, mint mondjuk a Helyszínelőket, hogy minden este 3 sarkonként találni egy erőszakos halált halt hullát.

2012. aug. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most egy kicsit megnyugodtam :))
2012. aug. 2. 22:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell félni. Én Budapest egyik legrosszabb környékén dolgozom, eleinte nagyon féltem, de semmi sem történt velem az elmúlt 2 évben amíg arrafelé közlekedtem. Pedig nem sokkal vagyok idősebb nálad. Szóval nyugi.
2012. aug. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem veszélyesebb, mint bármilyen más hely.
2012. aug. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nappal nem kell félned, éjjel is csak bizonyos helyeken.
2012. aug. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!