Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lettek barátaid? Mennyi időbe...

Lettek barátaid? Mennyi időbe telt kialakítani stabil kapcsolatokat?

Figyelt kérdés
Jövő nyáron végzek a fősulival,és a terveink szerint Budapestre költözünk a párommal. Önálló életet kezdünk távol a családunktól,barátainktól,és nekem ez hatalmas lépést és elszakadást fog jelenteni. Új lesz a környezet,dolgoznom kell majd és háztartást vezetni,stb,és nem lesz senki,akihez tanácsért,segítségért fordulhatnék. Attól félek,h nem lesznek barátaim,akikkel el lehetne menni szórakozni,kávézni,sétálni,stb.

2012. júl. 11. 13:29
 1/5 anonim válasza:
100%
A munkahelyeden biztos teszel szert barátokra. Én amikor elvégeztem a 3. szakmámat Debrecenből Győrbe költöztem teljesen egyedül, egyetlen egy ismerősöm volt csak ott de ő rokon volt aki szerzett nekem ott munkát. Egyedül mentem albérletbe sokáig egyedül voltam mert a rokonom csak ideiglenesen dolgozott Győrbe, mert ő ment vissza Amerikába. De a munkahelyemen kialakult a társaság, sok barátra tettem szert most már együtt eljárunk hétvégenként egy kicsit bulizni, iszogatni meg van akikre számíthatok szóval minden kialakult nálam. Neked annyiból jó hogy a párod ott lesz melletted, és betud segíteni majd. De én teljesen egyedül kezdtem mindent.
2012. júl. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Figyelj! Ha negteheted és az idődis engedi, járj el valahova sportolni, aerobikozni, kosarazni, röpizni, tehát amit közösen kell csinálni, és ott biztosan találsz új barátokat :) De a munkahelyen alapvető :D Ettől ne félj.
2012. júl. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
annak idején így is így voltam, mint te, és azóta se sikerült barátokat találnom. A kollégákkal szeretem megtartani a 2 lépés távolságot (a rossz tapasztalataim miatt), ezért velük nem barátkozom. A háztartáshoz a tippeket a netről veszem, itt a gyak.kérdéseken is sok mindenhez lehet választ kapni. Szórakozni meg nem járok. Voltak egyébként közös barátaink, de aztán elmaradoztak, ahogy családjuk lett. Nekem is a saját család hiányzik, és azt nem tudják pótolni a barátok sem.
2012. szept. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

első kettő egészséges,a harmadik egy netfüggő begyöpösödött valaki aki EGYEDÜL fog megszáradni és a pár sorából látszik hogy képtelen normális emberi kapcsolatok kialakítására.



A fészbuk előtt honnan ismerték egymást az emberek??

Te hülye! Hát az iwiwről...


Gratulálok.

2013. jan. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Érdekes kérdés. Mi is költözni fogunk Pest környéki kisvárosba (még nem tudjuk hova) ovis korú gyerekekkel, ráadásul külföldről. Senki ismerősünk nincs (ha lenne, az is szempont lenne a település kiválasztásánál). Rokonaink sincsenek már:(

Én bejárnék Pestre irodába és munka után tiplizek majd haza a családomhoz. Hogyan kezdjünk el barátokat keresni? Lehetőleg a kisvárosban, hiszen a Pestre csak dolgozni járunk, nem bulizni,stb. Attól tartok, nagyon nehéz lesz, mert a kisvárosban már mindenki ismer mindenkit, az embereknek ott a családjuk,ismerősi körük... ki lenne ránk kíváncsi? Legszívesebben együtt költöznénk olyan családosokkal, akiknek szintén nincs már senkijük, így nyitottak új emberekre... de hol találnánk egymásra?

2013. ápr. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!