Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szükséges-e hogy az aláírás...

Szükséges-e hogy az aláírás olvasható legyen?

Figyelt kérdés
Az én aláírásom nagyjából olvasható, bár elég csúnya. Láttam már olyan szignót ami viszont csak egy firkálmány, még egy betűt sem lehet kinézni belőle. Az is megfelelő hivatalos ügyek intézésénél? Igazából arra szeretnék választ kapni hogy: Szükséges-e a teljes nevet leírni? Mivel nekem két keretnevem van, de általában csak a vezeték+első keresztnevemmel írok alá(lustaság,kicsit lassan írok). Egyszer-kétszer szóltak (pl bankban) hogy írjam ki az egészet. Ez tényleg szükséges? Mert így nem értem hogy akinek csak egy firka, annak hogy fogadhatják el...

2012. aug. 3. 11:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem írják vagy monják külön, hogy olvasható aláírás kell, akkor úgy írod alá, ahogy jólesik.
2012. aug. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem. A neved kell, hogy olvasható legyen, az aláírásod meg az kézjegyed.
2019. jún. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!