Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi volt a legrosszabb dolog...

Mi volt a legrosszabb dolog amit tettetek eddig az életetekben? Utána megbántad?

Figyelt kérdés
2012. aug. 3. 19:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Férjhez mentem, 18 éve bánom.
2012. aug. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%

Abbahagytam egy jó sulit.Ezért most nagyon szidom magam.Elvégeztem egy másikat,de közben rájöttem,hogy nem azt akarom csinálni,hanem azt,amit legelőször abbahagytam.A másik dolog,amit nagyon bánok az az,hogy minderre tavaly jöttem rá,miután már nem lehetett beadni a jelentkezést sehová,mert lecsúsztam az időről.Most mindenáron be akarok jutni egyetemre arra a szakra,ami érdekel,de qurva nehéz,mert felemelték a pontokat,alig vettek fel valakit államira,úgyhogy nagyon nehéz dolgom van...és nem ez az egyetlen dolog,amivel évekre elvágtam magam.Régen visszautasítottam valakit,aki össze akart jönni velem hülye dolgok miatt.Pedig ő mellettem lett volna,mert tudom,hogy rendes.De így több évem elment arra,hogy egyedül szenvedek.Úgyhogy rendesen kicsesztem magammal,ezt is nagyon megbántam.De már úgyis mindegy.Ő azóta megváltozott,nem akar kapcsolatot és már én sem vele.Azt is megbántam,hogy éveken keresztül olyan barátaim voltak,akik kihasználtak és nem álltam ki magamért,hanem mindent eltűrtem.

Ha visszamehetnék az időbe,legszívesebben pofán vágnám magam.

2012. aug. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Beiratkoztam a HJF-re. Rosszabbat nem is tehettem volna!
2012. aug. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Én szedtem fel az exemet. Hogy lehettem ennyire hülye?
2012. aug. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Elmentem egy jutalomtáborba, és mire hazaértem, imádott nagyapám már haldoklott, két nap múlva meghalt. Soha nem bocsátom meg magamnak, amíg csak élek, hogy elmentem abba a nyüves táborba (ráadásul sz&r is volt).
2012. aug. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Abbahagytam a zeneiskolát 7 éves koromban egy idióta csoporttársam miatt és nem is mentem vissza.
2012. aug. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
56%

Névtelen leveleket írkáltam azoknak a lányoknak, akik a barátnői a fiúnak (vagy esélyesek nála) akibe szerelmes vagyok reménytelenül. Azt akartam, hogyha az enyém nem lehet, másé se legyen.

Nem bántam meg, mert a fiú szemétül viselkedett velem. De tudom, hogy nagyon csúnya dolgot tettem, és szégyellem kicsit.

2012. aug. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
57%
Azt bántam meg,amit anyám csinált:megszült.
2012. aug. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
hitelt vettem fel
2012. aug. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
46%
Hogy megszülettem!
2012. aug. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!