Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az normális, ha egy kollégiumi...

Az normális, ha egy kollégiumi igazgató kitalálja, hogy ne az alapján legyen a szobabeosztás, hogy ki kivel akar lakni és kivel lakik már évek óta, hanem hogy vadidegenek vadidegenekkel kerüljenek össze, a halgatók kérését figyelmen kívül hagyva?

Figyelt kérdés

Milyen gondolkodása van egy ilyen embernek ?!


Ő nem volt sosem kollégista egyébként.


2012. aug. 4. 15:16
 1/10 A kérdező kommentje:
Azaz hallgatók. Enézést.
2012. aug. 4. 15:17
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Akkor pont azért. Nyugi,az idegen se lesz idegen egy idő után.
2012. aug. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Bocs, de ha te lefixálnád minden év végén a szobatársaddal, hogy továbbra is együtt akartok lakni és már idén is lefixátátok volna, majd jönne a nyár közepén egy új igazgató, aki mindezt felrúgja, szívesen maradnál ott és költöznél be ?
2012. aug. 4. 16:15
 4/10 A kérdező kommentje:
Vagy inkább úgy fogalmazok, hogy beköltöznétek-e szívesen még egyszer, az után, hogy tudatosan nem vette figyelembe a kéréseteket meg a lakók többségének kérését, ami már 4-5 éve mindig figyelembe volt véve mindenkinél és gyakoratilag mindenki elégedett is volt.
2012. aug. 4. 16:22
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a megoldás az ,hogy hivatalosan itt laktok nem hivatalosan pedig mentek a helyetekre cserélgettek a másikkal.
2012. aug. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azok nem vadidegenek. Egyébként azért, hogy ne legyen klikkesedés.
2012. aug. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Soha nem volt még klikkesedés..
2012. aug. 5. 20:21
 8/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk szívesen hagyják figyelmen kívül a hallgatók kérését, mert én ugyan nem adtam meg, hogy kivel akartam együtt lenni, de azt igen, hogy melyik szobába, és harmadéves koromra mégsem abba szobába osztottak be, ahol előtte laktam, és valami olyan volt a kifogás, hogy a két elsős csaj együtt akart lakni. De miért nem lakhattak együtt valahol máshol? Mi ez, hogy az ő kérésüket figyelembe vették, az enyémet meg nem? Ráaadásul azt nem mondták, hogy melyik szobában akartak lakni, tehát nekik mindegy lett volna.
2012. aug. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát igen.. lehet, hogy ezeket a problémákat is csak azok értik meg , akik voltak kolisok.
2012. aug. 5. 21:38
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát ők tényleg nem. A régi szobám jó volt, mert jobbról-balról is csoporttársak laktak, az új szoba meg szemben volt a társalgóval, és az egyik szomszéd nagyon szeretett hajnali ötkor operettet hallgatni. >__<
2012. aug. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!