Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Normális hogy lemaradottnak...

Normális hogy lemaradottnak érzem magam?

Figyelt kérdés

2010 májusában érettségiztem. Azóta volt egy év kihagyásom, de már több mint egy éve dolgozom. Szeretem a munkámat, és szeptembertől továbbtanulok.

Úgy érzem, el rontottam az egész életemet, mikor nem mentem egyből egyetemre!


21/L



#munka #iskola #jövő #Továbbtanulás. érettségi
2012. aug. 3. 13:53
 1/5 A kérdező kommentje:
(OKJ-n tanulok tovább)
2012. aug. 3. 13:57
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát, az biztos, hogy időpazarlás volt. Én a helyedben amúgy levelezőn csinálnám végig a sulit, hacsak nem az orvosira fogsz járni.
2012. aug. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Estire iratkoztam. Tudom, hogy időpazarlás, volt, csak most látom. De azért behozható, nem?
2012. aug. 3. 14:00
 4/5 anonim ***** válasza:
LEvelező meg még annyit se ér...apám is folyton cseszeget a levelezővel, esti iskolával.... hogy olyanra menjek mert az iskolapad már nem való nekem, 20 éves vagyok könyörgöm. Ráadásul fogorvosin nincs is esti iskola, azt hiszi hogy egy év alatt mindent meg lehet tanulni. Most okjra megyek, fogtechnikusira...3 éves, időpazarlás lenne? nem hinném.
2012. aug. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze. De azt azért mindenképpen gondold át: biztosan van értelme annak, amit tanulni fogsz? Feleslegesen nem éri meg tanulni.
2012. aug. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!