Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lányok! Miért van az hogy...

Lányok! Miért van az hogy meleg fiu a legjobb barátotok?

Figyelt kérdés

2012. aug. 5. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

micsodaaaa????

meleg a férjem??????

nem is tudtam

2012. aug. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Zavar?
2012. aug. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Nem is tudtam, hogy van meleg barátom.
2012. aug. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem így van, de ez véletlenül alakult így, nem azért, mert meleg. Egyáltalán nem úgy van, mint sokan gondolják, hogy elmegyünk vásárolni, és rábeszél a cuki kis rózsaszínre, mert az olyan édibédi, és szól, ha új trend van frizuratéren. Nem járok előtte pucéron, mert "úgyis meleg", és nem mutogatunk a plázákban ujjal a helyes pasikra.


Borzasztó sok a sztereotípia, aminek legnagyobb része nem igaz.


Teljesen normális pasi, akivel nagyokat dumálunk, kíméletlenül őszinte hozzám, hatalmas humora van, mindig sírva röhögök, ha vele vagyok, moziba járunk, ritkán bulizni, sokkal inkább egy üveg bor társaságában megváltjuk a világot. Nagyon intelligens, sok témában jártas. Nem bánt meg, de mindig megmondja a véleményét. Meghallgat, vélemény nyilvánít. Mellettem áll a bajban, már nem egyszer bizonyította ezt. Mint egy igazi barát.


Ha ajándékot kapok tőle, az mindig telitalálat, jobban tudja, mire vágyom, mint én saját magam. Innen tudom, hogy ismer és szeret.


Van párom is, és nagyon jól kijönnek, ők is barátok.

2012. aug. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!