Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért olyan divatos manapság...

Miért olyan divatos manapság félig pucér vagy fintorgós képeket feltölteni közösségi oldalakra? Miért nem lehet normális képet feltenni? Mi ebben a jó? 18L

Figyelt kérdés

2012. aug. 5. 19:02
 1/8 A kérdező kommentje:
gondolok itt pl. a kacsacsőrre, a grimaszra, nyelvöltés stb. meg a fehérneműs képek amin jól bepucsítok, mert az a menő. szerintem borzalmasak
2012. aug. 5. 19:04
 2/8 anonim ***** válasza:

buta emberek, akik ezt csinálják

no comment

2012. aug. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez a menő. Mondjuk engem nem zavar, fintorogjon meg pucsítson ha jólesik, max kiröhögöm. :D
2012. aug. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

mert nyomorékok, azt hiszik hogy olyan menők lesznek attól...


szánalmas

2012. aug. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az igazán ciki az, hogy bele se gondolnak abba, hogy amit egyszer feltöltöttek, az örökre a világhálón marad (ráadásul nagyon árulkodó), és még annyi szikra sincsen bennük, hogy leszabályozzák az adatlapuk láthatóságát.

Nem csak tinik csinálnak ilyet, hanem húszon-harmincon éves emberek is.

És mostanában a cégeknek szokásuk megnézni a felvételizettek közösségi adatlapjait is...

2012. aug. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Faeper válasza:
Senkinek semmi köze hozzá , hogy ki milyen képet tölt fel magáról...az a jó ebben , hogy valaki nem kövér és büszke a testére.Akkor miért ne mutatná meg a világnak?? -.-" Komolyan...14 éves vagyok de a dolgokat jobban felfogom mint TI!!!
2012. aug. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nagyon nem fogod fel jobban kedves utolsó! nem hiszem hogy közösségi oldalra való lenne az ilyen, és nem kell közszemlére tenni olyanokat, amiket nem ajánlatos. nem leszel menőbb ha a csöcsöd kinn van! nem vagyok kövér, se sovány, rendesen megbámulnak a pasik az utcán és nem egy elismerő tekintettet kaptam már, meg megjegyzést, hogy jól nézek ki, mégis úgy gondolom hogy nem a netre való a csöcsös képem! azt elég a pároddal megosztani, nem kell mindenkinek látni! ez neveltetés kérdése, lehet benned nincs ennyi
2012. aug. 18. 05:07
 8/8 Faeper válasza:
Ugyanmár...mindig kicsiben adja ki a képet. Ha valakinek nem tetszik vagy nem neki való nem kattint rá ;)
2012. aug. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!