Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Debrecenben hol lehet normális...

Debrecenben hol lehet normális, meleg csizmát kapni, ami divatos és nőcis is?

Figyelt kérdés

A legtöbb helyen amit láttam nem volt bélelt.Nem igazán értemhogy lehet egy téli csizmát bélés nélkül árulni és még azt is ráírják,hogy mérsékelten vízálló.Természetesen fontos,hogy jól nézzen ki a csizma,de az első és legfontosabb szempont,hogy meleg legye.Hol lehet ilyet kapni?Fazonra ilyesmire gondolok:

[link]


2010. okt. 28. 18:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Tamaris-Fórumban

És azok nagyon kényelmesek is.

2010. okt. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De azok piszok drágák.Azért köszi,majd benézek.
2010. okt. 28. 18:42
 3/11 anonim ***** válasza:

De néha van leértékelés, én is úgy vettem ott csizmát.

Amúgy meg Deichmann?

2010. okt. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ott már néztem,de vagy nem tetszik,vagy ami tetszett,abból kifagyna a lábam hidegebb időben
2010. okt. 28. 19:04
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!

szerintem megnézhetnéd a Csórában is,ha nem ítéled el a használt cipőket.Amúgy is,én nemrég vettem 3000Ft.ért egy nagyon szépet, és a talpán látszott,hogy még nem volt hordva.Ha meg volt,akkor is tetszik,mert nem látszik rajta.Szóval szerintem érdemes benézni,mert pl. egy Deichmannos árából itt akár 3at is vehetsz,és még lehet,hogy szebbek is lesznek mint ott.És kevesebb az esélye hogy szembejön veled az utcán.:)

Ennek ellenére én már jártam úgy,hogy megvettem egy lyukas orrú cipőt a Humanichban 4000Ft-ért, rá 2 hónapra ott volt 1500-ért...

Szóval ha rám hallgatsz,benézel.Megéri:)

2010. okt. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

előző vagyok:

a lyukas orrú dolgot nem arra értettem,hogy ki volt lyukadva az orra,hanem tudom,lyukas orrú balerinacipő...mindegy is,nem ez a lényeg:)

2010. okt. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hol van ez a Csóra bolt?
2010. okt. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Debrecenben 2 van:az egyik a Kenézy kórházzal szemben,a sarkon, a másik pedig a Csapó utcán,majdnem szemben a Palettával(írószeres).

Megtalálod könnyen mert jó nap a felirata,citromsárga-piros:)

2010. okt. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Köszönöm!
2010. okt. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet!Én is vettem már a Csórában egyszer egy papucsot.Valódi bőr volt és új,mert még méret is volt belőle.De nem ítélem el a hsználtat sem,csak jó legyen.Be is fogok nézni.
2010. okt. 28. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!