Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek is arról szól a...

Szerintetek is arról szól a gyakorikérdések, hogy terjessze a világháló tudatlan embereinek együgyű véleményeit?

Figyelt kérdés

vagyis hogy a mindig többségben, túlerőben lévő vélemények - amik eleve kevés gondolkodással születnek meg, hogy

úgy mondjam gyakorlatilag úgy terjednek, mint a nátha -

még több teret nyerjenek a netes társadalom...nagyjából már az egész magyar társadalom körében


2012. aug. 6. 16:54
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Egyetértek.
2012. aug. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
néha igen
2012. aug. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

nem



A gyakorikerdesek.hu lényege az ,hogy névtelenül/személytelenül bármit megkérdezhetsz amit máshogy nem mersz.


Egy 14 éves gyerek szerinted mikor menne el olyan helyre ahol a szexuális problémáit kérdezheti meg nyíltan?

Mindenhol a barátjáról kérdeznék aki liliomtipró.....

2012. aug. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Néha én is ezt érzem... :D

De ezt a lehetőséget utána rendre elvetem azonnal.

A GYIK megalkotói sem lehetnek ennyire sátáni gonoszsággal megáldott emberek, hogy hanyattlást hozzanak az emberi értelemre. :D

Ez egy nyílt, anonim véleménynyílvánitó hely. Ezzel kb mindent el is mondtam. Mindenki használhatja, így a butábbak is megteszik. És amég az értelmesebbje mérlegel, a válaszokat véleményként és nem tényként kezeli, addig sokan mások ezt nem teszik meg és keverik itt a nagyobbnál nagyobb hülyeségeket.

2012. aug. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
A portál célja az, hogy feltehess olyan kérdéseket, amiket egyébként senkitől vagy csak nagyon kevés embertől kérdeznél meg. A baj az, hogy sokan visszaélnek azzal, hogy sem a kérdező, sem a válaszadó személye nem ismert, és sok esetben gusztustalan, primitív kérdéseket írnak ki. A válaszadók pedig, csak azért, mert unatkoznak, össze-vissza írnak minden ökörséget.( Mai példa: Kérdés: Mit vigyek temetésre? Egy válasz: Halottat.b És még sorolhatnám...)) Ez a komolytalanság és neveletlenség netovábbja. Aki nem tud értelmes választ adni, az inkább ne írjon. Úgysem tudja senki, hogy nem írt.
2012. aug. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

Ha vki olyan értelmes nem itt mérlegel..

Ámbár való igaz jó,hogy van egy ilyen oldal is.

2012. aug. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hmmmm...mondhatnám azt, hogy ide csak hülyék járnak fel, de akkor a saját fészkembe is belesz*rnék.


De az oldal nem arra hivatott, hogy mások hülyeségeit beszéljük ki.

2012. aug. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Így megismerve, kb így van, ez mondható el róla.


Először, amikor ide tévedtem:

Azt hittem milyen hasznos oldal, ha valamire nem találok sehol a neten vagy a környezetemben választ, akkor itt feltehetem, és mivel kategorizálva vannak a kérdések, gondoltam ha valaki tudós egy témában vagy aktívan benne van, és van kis ideje és jószándéka segíteni, akkor válaszol... Aki szintén tudja a választ, pontozással megerősíti azt, aki már leírta amit ő is válaszolt volna, plusz hozzáteszi azt, amit még nem említettek, de szintén hasznos....


Ehelyett mi van?

Csupa olyan kérdés, amire egy kereséssel is több választ kap az ember. Ezekre időnként sok buta válasz, ami általában nem is ad választ a kérdésre, hanem csak egy tipp, de semmiképp egy bevált valami. Sokan csak hozzászólnak, mert nem bírják ki, hogy nem válaszoljanak.

Sokszor csak véleménykeet kér a kérdező, de ha valaki nem azt írja, ami a saját véleménye, azt a kérdező startból lepontozza, pedig nem az volt a cél, hogy az ő véleményét kell kitalálni, hanem hogy ki hogyan lát valamit. Ez esetekben a butább meglátásokat szokták felpontozni... Jóváhagyva a hülyeséget...


És mivel ennyi itt a szemét, akkor a normálisabbjának elmegy a kedve, hogy a valódi kérdésekre írjon használható választ... Ez csak ilyen pótcselekvés, ez a honlap, másra ritkán jó, vagy csak alapos ellenőrzéssel.

2012. aug. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%

"Szerintetek is arról szól a gyakorikérdések, hogy terjessze a világháló tudatlan embereinek együgyű véleményeit?"


Nem hiszem, hogy erről szól, bár sok idelátogató tesz róla, hogy így érezzük.

Ez egy olyan oldal, ahol emberek feltehetnek kérdéseket, és aki tudja (tudni véli) a választ, az szabadon válaszolhat. Vagyis sokan járnak ide == reklámfelület is egyben. Ennyi. :)

2012. aug. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
szerintem meg ide jön a net szennye...köztük te és én is...hogy innen merítsen....mert azt akarjuk gondolni, amit a többség. minél kevesebb erkölcsi dilemma legyen. legyen minden egyszerű. éljük az életet. carpe diem. aztán dögöljünk meg
2012. okt. 12. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!