Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek van értelme ennek...

Szerintetek van értelme ennek az oldalnak vagy nem?

Figyelt kérdés
ahogy eszre vettem sok bunkó ember van aki bunkó válaszokat ír

2012. júl. 11. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Én már komoly dolgokban is kaptam, nagyon hasznos segítséget, sőt megoldást! VAN értelme, bunkók mindenütt vannak. Én már segítettem, nekem már segítettek, barátkoztam, felizgultam, sírtam, nevettem(néha nagyon), mérges lettem, vidám, hálás, vagy megkönnyebbült... van haszna:)
2012. júl. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem bőven van értelme, néha olyan hozzászólások vannak.....sírok a röhögéstől :D
2012. júl. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, van értelme, én már sok segítséget kaptam itt, és adtam is. Tényleg sok a bunkó, érdekes módon a tudomány és az elektronikus eszközök rovatokban főleg. De ha a sokból kiszűri az ember a pár hasznos hsz-et, az már hasznos. :)
2012. júl. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Persze hogy van értelme.

Én is fel akarok izgulni jó helyen vagyok?

Persze csak a közízlés határain belül szigorúan!!!!!!!!!

2012. júl. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Jófej:D válasza:

én a kérdéseim 70% ára kapok választ, ebböl 50%ra értelmest.

Nekem szokott segiteni.

2012. júl. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat
2012. júl. 12. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!