Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek (is) kamu-e a...

Szerintetek (is) kamu-e a személy, akiről leírok pár észrevételemet? (egy lányról lenne szó)

Figyelt kérdés

- chat.hu-n beszéltem vele

- semmilyen adatot nem adott meg

- elég sok fizikával kapcsolatos témában jártas (ezt írásban bizonyította, persze ott a Google...)

- Skype-on leírt magáról elég sok mindent (de ugyanazt is írta már párszor, szóval lehet lapra/dokumentumba jegyezte magának)

- amerikai, de tud magyarul és németül (Google Fordító is lehet)

- amikor ma találkoztam volna vele, (persze, tud vezetni is, stb...) baleset érte, de ezt egy rokona közölte velem skype-on, akinek én vagyok az egyetlen partnere ott.


ez szinte biztos, hogy kamu, nem?

(képet is küldött, de csak 1-2-t, akárhonnan tölthette, bár tájképet, ahol járt is sokat küldött, de ő egyiken sincs rajta. azért googleban a felét megtaláltam, de mondjuk egyszer írta, hogy fele csak sablon, ahova szivesen elmenne velem)



2012. aug. 9. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
kamu
2012. aug. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Kamu, de még annak is szar. Még talizni sem mer veled (bár te jobban jársz).
2012. aug. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

ami talán a legfurább, hogy az unokatestvére "cousin" írt rám skype-on, de, ilyet mióta ír egy német? (még a Google sem így fordít:)


- nehezen talalni meg teged

- hozad ment ***** ma volna

- vagy te aza *****?

2012. aug. 9. 16:06
 4/6 Antimod ***** válasza:
52%
Erősen gyanús.
2012. aug. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg egy hülyegyerek kamuzik.
2012. aug. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
csak szórakoznak veled xD
2012. aug. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!