Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy bírjam ki azt ha egy...

Hogy bírjam ki azt ha egy nagyon jó barátom megharagudott rám és ahogy látom nem fog megbocsájtani ő nekem 1 nagyon fontos személy volt hogyan bírjam ki a hiányát?

Figyelt kérdés
2012. aug. 1. 22:11
 1/6 A kérdező kommentje:
kérek mindenkit írjon mert már nem bírom
2012. aug. 1. 22:22
 2/6 anonim ***** válasza:
miért haragudott meg?
2012. aug. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérj bocsánatott és várd a legjobbakat.
2012. aug. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

először is fontos az oka, hogy miért haragudott meg.

ha nem neki volt igaza/valami piti kis dolog volt

akkor nyugodt lehet a lelkiismereted, mert nem te vagy a hibás. ha ezen felül még bocsánatot is kértél tőle de ő megtagadta, akkor pláne nem.

ha durva dologban te vagy sáros és úgy vesztetek össze még akkor is túlléphetsz rajta, ha tanulsz a példából és másoknál nem követed el azt a dolgot új barátságban.

hogy bírdd ki a hiányát? kezdetben nagyon nehéz. 2-3 hétig hagyj neki lehetőséget hogy meggondolja magát és keressen, de ha nem történik semmi, tiltsd mindenhonnan! igen, tudom hogy durván hangzik de így legalább nem vesztegetsz hosszú hónapokat, éveket arra hogy csak várod vissza mondjuk azok után hogy a bocsánatkérésed semmibevette és nem hajlandó elfogadni.

gyűtsd össze a kis emlékeket amiket tőle kaptál, dobozold és rakd el a pincébe vagy add szeretetszolgálatnak hogy ne lásd őket folyton és ne emlékeztessenek minden percben.

a barát helyére keress egy jó hobbit ami nagyon leköt vagy más barátokkal járj el szórakozni, nőzz/fiúzz be, vagy csak élvezd az életet.

ne ezen pörögj, ha nem te voltál a hibás csak gondold azt ha eszedbejut hogy ő többet veszített mint te

egyébként miből látod hogy nem fog megbocsájtani? mert ha te sértetted meg őt, akkor nyilvánvaló hogy nem ő fog közeledni...

2012. aug. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
én sértettem meg de nem is tudom hányszor kértem bocsánatot egyszer még le is térdeltem és úgy kértem tőle bocsánatot de mégsem bocsájtott meg :(
2012. aug. 2. 11:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor hagy a picskuba. Letérdelni bocsánatot kérni? Ugyan már. Ha ennyire kapcsolatfüggő vagy és "nem bírod ki", menj inkább terapeutához, hogy meggyógyítson.
2012. aug. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!