Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A nők miért kegyetlenül...

A nők miért kegyetlenül kritikusak egymással?

Figyelt kérdés

Megkérdezek egy két csajt, hogy szerinted szép ez a csaj vagy nézd már milyen jó nő! és a leges legszebbekre akin tényleg semmi hiba azokra is azt mondják, hogy micsoda egy rusnya csúnya múltkor mutattam egy képet arra is özönlött a szennyhullám h micsoda egy rondaság pedig tényleg szép volt... miért van ez? vagy ez is csak a magyar éghajlatra jellemző? A másik kis örömét elrontani. Vagy pusztán irigység?


De ha persze van egy kérdés ami a nőket általánosítaná a rosszindulat és a bunkóság tájékán vagy fennhordom az orrom és Brad Pittre vágyom de nem tudok cserébe adni semmit... akkor halálig vannak sértődve és a kérdező lesz a bunkó primitív aljas pernahajder nüdös betyár senkiházi zsivány tolvaj aljasító majom HÁHÁ



2012. aug. 10. 02:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
irigységből fakad, velünk fiúkkal is előfordul, jobban leplezzük legfeljebb. Magyar éghajlat? Ne legyél hülye.
2012. aug. 10. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a magyar éghajlatot onnan gondolom h más fészbukhoz hasonló közösségi oldalakon idegen nők is megdicsérik egymást akik először életükbe látták a másikat pl: [link]
2012. aug. 10. 02:40
 3/8 anonim válasza:
irigyseg. mert a masik vekonyabb,vagy mert mumelle van. ugyanugy megnezzuk a jo noket mint a ferfiak.csak kussolunk rola:)
2012. aug. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom,én lány vagyok ,de ha egy lány szép azt bevallom ha csúnya akkor azt is,ha sz*r a cipője nem fogom azt mondani,hogy jó és ez fordítva is igaz.

Amúgy meg szimpla irigység állhat a dolgok hátterében,féltékenység,hogy a másik lánynak van olyana neki meg nincs..

Amúgy meg nem csak a magyar lányok ilyenek, facebookon is sok oldal van ahol a lányok is megdicsérik a másik lányt.. szóval szerintem szerte a világban vannak ilyen lányok..

16l

2012. aug. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tyűha, micsoda általánosítás folyik itt.

Amúgy a szépség relatív...

2012. aug. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ez nem általánosítás drágaság ez így van
2012. aug. 10. 12:36
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nem általánosítás, akkor én vagyok a kivétel :D. Jó, mondjuk nekem önbizalomhiányom meg önértékelési zavaraim is vannak, de ritkán mondom azt egy nőre, hogy ronda meg rusnya. Sőt van, amikor itt, gyakorin pl. olyan lányokat is gyönyörűnek találok képes kérdéseknél, akikre férfi válaszolók benyögik, hogy "háááát, elég átlagos" meg "semmilyen" meg "fúderonda". Mondjuk az más kérdés, ha nekem az öltözködési stílusa vagy a szerelése nem tetszik vkinek, akkor azt megmondom, de nem azt mondom, hogy ronda.


23/l

2012. aug. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem nincsenek ilyen gondjaim. Ha egy nőt szépnek tartok, elmondom, hogy szerintem szép, csinos, jó az alakja, stílusa ízlése. Viszont az ilyen plázacicamicákra biztos nem fogom azt mondani, hogy jaj de szép, mert nem tetszenek az agyonsminkelt lányok. Egy bájos, természetesen szép lányt senki nem rondáz le. :)
2012. aug. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!