Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti elfogadnátok egy ismerősötö...

Ti elfogadnátok egy ismerősötöktől (nem baráttól) egy 10-20 ezer forintos ajándékot?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősömnek szeretnék venni ajándékot és kb. ennyibe kerül és nem szeretném megsérteni vele én nagyon bírom és ezért akarok ilyet venni.
2012. aug. 10. 16:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem, én még baráttól sem.
2012. aug. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Én nem! Szerintem ne tedd ezt, ezzel csak kényelmetlen helyzetbe hozod! (Ráadásul akkor neki is "muszáj" valami drága ajándékot vennie neked, amire lehet, hogy neki viszont nicns pénze)
2012. aug. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én nagyon zavarba jönnék, és rögtön agyalni kezdenék, hogy mit akar tőlem. Ha pasi, akkor gyanakodva fogadnám, lehet, hogy nem is fogadnám el, de ha nő, akkor is, mert nem érteném. Nekem még a család se szokott ilyen drága dolgot venni, nálunk nem szokás. Ha valamire szükség van, megvesszük/megspóroljuk magunknak, ajándéknál meg a szándékot értékeljük.
2012. aug. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
én azt neki már elmondtam bármit is veszek neki ő ne ahhoz mérje az ajándékát amit majd nekem fog venni
2012. aug. 10. 16:38
 5/12 anonim ***** válasza:
Ismerős, nem barát? Tehát nem közeli barátod, csak ismered? Nem értem...meg milyen alkalomra, és mi az az ajándék? Ő hogy viszonyul hozzád? Ezek fontos szempontok, de én rokonra se költök ennyit, nem hogy ismerősre...
2012. aug. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor se adj ilyen drágát! Engem is inkább megbántottak vele, minthogy örömet okozott volna. Zserbónak vagy valami sütinek, vagy pl bicikli kelléknek (akkor arra volt szükségem) jobban örültem volna.
2012. aug. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én csak a páromtól fogadnék el ilyen drágát, és csak a páromnak is adok ilyen drágán!

Előző voltam.

2012. aug. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
ilyesmit akarok venni neki ezt már nem vehetem meg mert már nem elérhető de keresek ilyet ^ [link]
2012. aug. 10. 16:55
 9/12 anonim ***** válasza:
Ti valami szerepjáték klubba jártok? Én biztos megszakadnék a röhögéstől, ha ilyet kapnék, csak úgy. Ennél jobb dologra is el lehet költeni az a pénzt. :)
2012. aug. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de erre a tök haszontalan hülyeségre képes lennél kiadni több, mint 20ezer Ft-ot? Mert ugye még plusz szállítás...lenne az közel 30ezer is szerintem...én pl. marhára nem értékelnék egy ilyet, jelmeznek oké az iskolai farsangra, de utána mit kezd vele? Utcára nem lehet felvenni...esténként majd ebbe flangáljon otthon? Vagy nem értem...annyi pénzből annyi értelmes és hasznos ajándékot lehet venni. De te tudod...nem az én pénzem végül is, csak azt hittem valami értelmesebb dologra gondoltál.
2012. aug. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!