Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy az emberek...

Mit csináljak, hogy az emberek/sulistársaim felnézzenek rám?

Figyelt kérdés

Ma reggel rám tört a tipikus meg akarom váltani a világot érzés. És ezen el is gondolkoztam, hogy ilyen idősen mit lehet tenni ezért? Ötletek? :D

16/L


2012. aug. 12. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:
ma reggel én is így keltem fel,én eldöntöttem 21 éves fejjel,hogy ősztől elkezdek sportolni,ismerkedni fogok tudni,meg kitörök a szürke kis egérke szerepéből,te mire gondoltál,mivel akarsz magadon változtatni?
2012. aug. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én versenyszerűen sportolok, szóval azon már nem nagyon akarok változtatni. inkább a viselkedésemen, megjelenésemen, és azon, hogy tudjak véleményt mondani :)
2012. aug. 12. 10:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Tanulj, olvass sokat, legyél művelt, intelligens. Ezért érdemes valakire felnézni. :)
2012. aug. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
véleményt mondani sajnos én is csak 20 éves korom után,egyetem elkezdésekor tanultam meg,addig nem nagyon voltam társasági ember sem,szerintem járj el valami önismeret-fejlesztő körre
2012. aug. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
mit sportolsz?
2012. aug. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
fitness-ezek :)
2012. aug. 12. 11:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!