Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondolsz jó lenne ha...

Mit gondolsz jó lenne ha lenne a Szent Johanna Giminek egy olyan könyve amiben a Cortez szemszögéből írja le a történteket?

Figyelt kérdés

2012. aug. 13. 03:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

szerinted Cortez az a fajta, aki naplót ír?

Mert szerintem nem.


És Laura megmondta, hogy nem lesz ilyen könyv.

2012. aug. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Flower021 válasza:
Nem lesz ilyen könyv, és Cortezről tényleg nem tudom elképzelni, hogy naplót ír. De ettől függetlenül érdekes lenne. Például, mióta szereti Renit, stb. Én kifejezetten örülnék. Nem lenne muszáj napló formájában leírni.
2012. aug. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Oké lehet nem az a fajta, de még is jó lenne.
2012. aug. 14. 00:49
 4/13 anonim válasza:
Szerintem jó lenne Cortez szemszögéből a könyv, de mivel tényleg nem ír naplót, ezért szerintem jó lenne csak úgy simán...mint egy átlagos könyv, mert én is nagyon kíváncsi vagyok arra hogy mit gondolt amikor pl nevet kellett adni a hajójuknak ofő-n és felolvasták...:)
2012. aug. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen , nekem ùgy is jò lenne
2012. aug. 15. 07:02
 6/13 anonim válasza:
100%
Laura azt mondta, hogy a következő két kötetben minden ki fog derülni (karaoke, hajónév, Cortez mióta szereti Renit stb.) és a hetedik kötetben, az Útvesztőben még többet megtudunk Cortezről, mint a hatodikban.
2012. aug. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
en is tuti elolvasnam, mert Nagyon eedekelne az o szemszogebola tortenet. es en egy sima konyvjent meg is vennem. nem kell, naplo formsban lennie
2012. aug. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
huu már nagyon kiváncsi vagyok a 7. részre :)
2012. aug. 23. 09:51
 9/13 anonim válasza:

Laura azt mondta, hogy a 8.részben minden ki fog derülni,

úgyhogy éljen a február.

És még itt lesz a szent johanna kalauz is...

2012. dec. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Szerintem is érdekes lenne, bár eddig szemszög változtatásos könyvet csak a Hajnalhasadást olvastam. Bár ezek össze sem hasonlíthatók.
2012. dec. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!