Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondolsz jó lenne ha...

Mit gondolsz jó lenne ha lenne a Szent Johanna Giminek egy olyan könyve amiben a Cortez szemszögéből írja le a történteket?

Figyelt kérdés

2012. aug. 13. 03:18
1 2
 11/13 anonim válasza:

persze jó lenne... habár laura is megmondta NEM LESZ ILYEN KÖNYV és részben egyetértek vele mivelhogy reni után biztos nem tudná úgy átélni vagy megírni c szemszögét amilyennek a könyv alapján elképzeljük

de azért mégis elolvasnák pár reakcióját vagy gondolatát amikor ez meg ez történik a könyvben ;)

2013. febr. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Kicsit későn írok....de a válaszra visszatérve:

Engem érdekelne egy ilyen könyv de én sem tudnám elképzelni c.rol hogy naplót ír de ettől függetlenül elolvasnám ha lenne de egy csomóan írják blogon,Facebookon de azok mások az igazi történet Leiner Laurát illeti(ki mást?) és meglátszodik hogy nem ő írja de a kalauzba lehetett volna valami ilyesmi

2014. dec. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Kiváncsi lennék rá, de nem lesz. Mellesleg nem rtem, hogy mi ez a "Cortez nem ír naplót" típusú tömegválasz. Millió könyv van múltidőben még sem naplóregények...
2014. dec. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!