Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A Sziget Fesztivál miért...

A Sziget Fesztivál miért fontos? Miért szereted?

Figyelt kérdés
Szóval manapság miért olyan fontos a Sziget Fesztivál? Olyat mondjatok, ami kívülálló szempontból is vonzó tulajdonság. Igazából angol fogalmazásba kell, és már csak a fontossága van hátra, de még sosem vettem részt rajta, kérlek segítsetek!

2012. aug. 13. 15:12
 1/2 anonim válasza:

Sokféle zenét megismerhetsz, a régi nagyoktól kezdve (pl. Iron Maiden) egészen a mai menő előadókig (pl. LMFAO).

Igazából nagyon hangulatos tud lenni, ha olyan társasággal mész és rengeteg új emberrel megismerkedhetsz. Most hirtelen ennyi jutott eszembe, remélem segítettem. :)

2012. aug. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
igazából az a baj, h igazán nem lehet elmondani miért fontos, ezt meg kell tapasztalni... de az előttem válaszoló mindent elmondott, amit erről lehet
2012. aug. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!