Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról h egy...

Mi a véleményetek arról h egy hosszútávú kapcsolatot valamilyen módon egy szülő választ szét, azért mert ő tart attól h a lánya majd a későbbiekben nem akar külföldre kimenni vele élni a fiúja miatt, mert szereti?

Figyelt kérdés
2012. aug. 14. 15:21
 1/3 anonim válasza:
Tegnap már megírtuk többen is. Lépj tovább, keress más lányt, ne itt siránkozz.
2012. aug. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt, hogy ezek után ne hangoztassa nekem azt, hogy szeret és mindent megad nekem, amikor én csak annyit kérek, hogy fogadja el a párom. Ismerős szituáció, anya nem engedi be a lakásba a párom, akit még 2 hónappal ezelőtt imádott... Egy nyaram ment rá, hogy annyit elérjek, hogy egy héten egyszer feljöhessen. Másfél éve vagyunk együtt. Én szülőként elfogadnám, max elmondanám a véleményem, de nem állnék a tapasztalat útjába.
2012. aug. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves 1. :D A kérdésem törölve lett vagy nem tudom, de nem találom sehogy se, ezért raktam fel még egyszer, mert ezáltal tehát a kapott válaszokat sem tudtam elolvasni. -.-


2. +1

2012. aug. 14. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!