Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szüleitek mennyire szólnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüleitek mennyire szólnak bele a párkapcsolatotokba?

Figyelt kérdés

Nem abba, h. épp ki a barátotok/barátnőtök, hanem h. mondjuk milyen programokat csináltok, milyen gyakran vagytok együtt, ilyesmi. Nem feltétlenül arra gondolok, h. megtiltanak vmit, csak elmondják a véleményüket, amivel ti mondjuk lehet, h. nem értetek egyet.

Természetesen olyanokra gondolok, akik együtt élnek a szülőkkel. Mert ugye aki már nem velük él, ott nem biztos, h. mindent tudnak a szülők.



2012. júl. 17. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem anya néha nagyon szokott idegesíteni.Hogy mennyi ideig találkozhatunk, alig engedett el a barátomékhoz ( a házába) de más nem nagyon.De amúgy nem érdekel,ha nem engedi, titokba csinálom.Ez az eredménye a tiltásnak.
2012. júl. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nagyon részletesen kíváncsiak rá, főleg anyám.


el akarja nekem mondani, hogy ki mikor legyen a csajom, hova fogunk menni, mit fogok majd vele csinálni, meg hogy szedjek össze valami 14évest aztán járjunk és majd 3-4év után szexelek vele meg ilyenek. Meg mondja hogy nehogy lefekudjek valami kurväval, mert szul gyereket, es ramveri hogy az enyem aztan fizethetek. De nem csak ebbe szól bele, hanem hogy mikor fekszek le, mér alszok sokáig, mér jöttem egy órával később a suliból.

Ha megyek valahova: fogmosás, pisi, kaki megvolt? Jogsi nálad van?

ha épp van valakim folyamatosan a hibáit keresi a csajnak, és nekem elmondja hogy mik a hibáim hogy min változtassak.


ami vicces hogy lassan 25 éves leszek, próbálok önállósodni, de ha elküldöm anyámat a kurvä anyjába, ugyanúgy kinyalja a s€ggem és azt hiszi fogyatékos vagyok.


ami ennél is gázabb hogy ő azt hiszi ezzel nekem jót tesz, hogy figyelmeztet mindenre, pedig kurvära nem!

Azt veri ezzel a fejembe, meg régebben is beleverte, hogy ezt meg azt nem lehet, ezt meg azt így kell csinálni, ezt meg azt ne csináld, mert nem jó.

Ezzel azt éri el hogy akármi amit csinálok veszélyes. Azaz nem szabad belekezdenem.

Olvastam erről könyveket és azt hiszi huly3seg.


próbáltam neki szépen felvázolni hogy vegyen vissza egy kicsit a s€ggnyalással, mert ezt egyik lány sem komálja.


És amikor nem tudok magamnak semmit csinálni, még ő van felháborodva hogy mit csinálok itthon, nem csinálok semmit csak meresztem a fäszom.


Szóval én anyám ilyen. Amíg ebbe a házba lakok nemigen lesz kapcsolatom

2012. júl. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Diavolino44 ***** válasza:

Erdekes volt mind a ket sztory! :)

Ha lanyom lesz valamikor az eletben akkor egy biztos semmit, sem fogok neki tiltani pontosan azert amit az elso valaszolo irt.

Amugy kedves masodik hozzaszolo van egy baratom aki lehet, hogy epp te vagy bar kicsi az esely. Az anyja pontosan ilyen ahogy te leirtad a tiedet. Szerintem ez mar betegseg nala. Hiaba kuldi el a haverom melegebb eghajlatra csak folytatja... Mintha a 25 eves fia, 5 eves lenne.


Kedves kerdezo

Az a baj, a szulok mindig tul reagaljak a parkapcsolat temat. Mert ok is pontosan tudjak, hogy ez az a terulete ahol igen konnyen megegethetik magukat a csemeteik. Nekem mind a ket szulom, megmondta a paromrol a velemenyuket bar szerencsere mindig pozitiv volt, ami mondtak. S engem az exeim szulei mindig szerettek. Mondjuk az utolsonal pont a huga miatt kerultem lapatra, szoval igenis nagy beleszolasa van a csaladnak!!

2012. júl. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bírják barátomat, általában ha nincs valami dolgom itthon, akkor elengednek vele kb. bárhova. Én igyekszem, hogy minél jobb legyen a kapcsolatuk :)
2012. júl. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!