Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Titeket zavarna az, ha egy...

Titeket zavarna az, ha egy csendes emberrel kellene együtt dolgoznotok?

Figyelt kérdés

Munkatársaim azok a tipikus társasági lények, állandóan fecsegnek, vihognak, pletyiznek.Én pedig inkább csendes, nyugis ember vagyok.Nyilván nem vagyok teljesen kuka azért, meg kedves is vagyok mindenkivel, mégsem kedvelnek a munkatársaim és piszkálnak is emiatt.De ha belegebedek, nekem akkor sem megy, hogy állandóan dumáljak.

Mit gondoltok erről?Mit kellene tennem?

20/L



2012. aug. 14. 15:39
 1/4 Antimod ***** válasza:
Nálunk van ilyen is, olyan is. Hosszú távon sokkal zavaróbb az, aki fecseg, de az is furcsa, aki soha nem szólal meg. Nem tudni, hogy valami baja van, vagy miért ül néma csendben.
2012. aug. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én imádnám, ha legalább egy kollégámmal nem kellene folyton a sablon, semmitmondó dumát nyomni, mert már herótom van tőle itt nálunk. Szerintem nincs azzal semmi baj, ha nem a munkahelyen akarod élni a szociális életedet.
2012. aug. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna, mert én is ilyen vagyok :) Munkahelyre az ember dolgozni megy, nem megállás nélkül pofázni, szerintem. Mióta dolgozol ott? Előbb-utóbb csak megszokják és megértik, hogy nem mindenki működik úgy, mint ők. Ne erőszakold magadra ezt a pletykálós életformát, ha nem érzed természetesnek :)
2012. aug. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
baromira örülnék, ha nem locsogna mindig valaki mellettem.
2012. aug. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!