Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lakótársammal lehetetlen...

Lakótársammal lehetetlen együtt élni? (BŐV LENN)

Figyelt kérdés

Egy lány lakótársam van, aki egyáltalán nem mosdik, minimálisan sem. Így elég büdös, ehhez hozzátartozik, hogy állandóan tök részeg napi 1 üveg tömény és a lakásban mindenütt rágyújt, telefüstölve azt. Változtatni nem hajlandó, és most más albira nem futja nekem, hogyan beszéljek vele? A gond az hogy részben közös a szobám vele.

Még hozzá tartozik, hogy télen állandóan beteg, főleg az önpusztító életmódjából adódóan sztem, és persze rendre így én is az vagyok az egy légtér miatt ilyen környezetben. Mit tegyek?



2012. júl. 12. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
meg kellene várni, míg józan. Tulajjal is beszélhetsz, vagy neki mindegy, hogy telifüstölik a lakást?
2012. júl. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem majd amint tudsz költözz el.Szerintem mond meg neki amikor nem részeg,hogy a saját egészségét tönkreteheti,de más egészségéhez nincs joga.
2012. júl. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Keress valakit, akivel össze tudsz költözni máshol.
2012. júl. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hol tanulsz?melyik városba?
2012. júl. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is azt javaslom, hogy a főbérlővel beszélj. Mondd el neki a helyzetet és azt, hogy képtelen vagy vele együtt élni, ígyhát vagy próbálja ő meggyőzni, esetleg együtt, vagy szeretnéd jelezni a szándékodat, hogy amint lehetőséged adódik, te költözöl.
2012. júl. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindketten dolgozunk, én már diploma után. Eddig úgy oldotta meg h ő a 3/4-t fizette, tulaj le se szarja. Főleg azt h emiatt állandóan beteg, amíg jól fizet marad, tudnám így hogyan alkalmazzák, főleg h nem keres rosszul.
2012. júl. 12. 13:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha csinos a lakótársad, volna egy tippem a kereseti forrására. Mert ha furt nyomás alatt van kétlem, hogy bárhol is alkalmaznák.
2014. jan. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!