Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, van itt...

Mit gondoltok arról, van itt olyan lány, aki Pécsen albérletet hirdet/keres és közös albiba költözne vagy adott albijába fogadna suli miatt egy balhémentes, csendes srácot?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy szívesebben laknék lányokkal, unom már a srácok trehányságát, kockulásait, disznóólat. Ősztől Pécsett folytatom tanulmányaimat és érdekelne, van-e itt olyan nő, aki külön szobába természetesen, de befogadna albérletbe?
2012. aug. 15. 15:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Nem költöznék össze egy idegen pasival semmi esetre sem. Van okom rá.
2012. aug. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Bolhamentest olvastam. :)

Biztos van, megszűnnek a szigorú középiskolás kolis szabályok, hajaj. De tényleg van ilyen is, hogy normális lányok költöznének össze normális pasival.

2012. aug. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
52%
aha..és mindjárt menjen is át a te szobádba az első este ha lehet..
2012. aug. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Szó sincs átmenetelről. Figyelj, ha ilyet akarnék nem itt kérdezném meg. Egyszerűen besokalltam a trehány, rendetlen srácoktól. A nők igényesebbek és persze munkamegosztás mehetne, hol ő(k) takarítana, hol én. stb. Komolyan kérdezem, mert lecsúsztam a határozat késése miatt a kolesz igénylésről és hamarosan kezdődik a félév.
2012. aug. 15. 15:29
 5/18 anonim ***** válasza:
de antennás webkamerád gondolom már van a fürdőszobához.. :D
2012. aug. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nincs ilyesmiről szó, van barátnőm. Nem értem miért kell rosszat gondolni zsigerből. Elég jó nevelést kaptam, nem vagyok ilyen nyomoronc. :S
2012. aug. 15. 15:35
 7/18 anonim ***** válasza:
Ja, csak véletlenül csúszott a szex témakörbe a kérdés. Aha.
2012. aug. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%
tudok 1 rendes meleg pasiról,ki tökéletesen csajként él,és viselkedik..takarítás minden..ha valóban azok az értékek fontosak amit írtál,szerintem tökéletes lesz ;)
2012. aug. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Igen, azért mert ezt a témakört olvassák a legtöbben. De ha nem hiszed el, hogy komoly vagyok, küldhetek neked az írásaimból...
2012. aug. 15. 15:45
 10/18 anonim ***** válasza:
küldjem az elérhetőségét? :)
2012. aug. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!