Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú, akiért minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, akiért minden lány oda van, bárkit megkaphatna. Elég visszahúzódó meg csendes vagyok. és szerelmet vallott nekem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
nehezen tudom felfogni, hogy pont én kellek neki...tényleg bárkit megkaphatna, és pont én kellek neki? ez hogy lehet? egyébként nem adom magam könnyen..mi van ha csak szexet akar? ti mit tennétek a helyemben? köszi a válaszokat előre is..
2012. márc. 24. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is bármelyik csajt megkaphatnám, mégis egy visszafogott, kedves, aranyos, intelligens, nem partyribi barátnőm van, és le nem cserélném senkire.
2012. márc. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne akard sose előre kitalálni, skatyujázni meg általánosítani.


Ismerd meg. Járjatok. Ha kedveli a társaságod, akkor nem csak szexre fogsz kelleni. Ennyi.

2012. márc. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
miért nem lehet azt elhinni egyszerűen hogy szeret? miért kell arra gondolni hogy csak megbszni akar?
2012. márc. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy két találkozás után kiderül h csak sexet akar-e.
2012. márc. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

járjatok aztán kiderül mi lesz...ha csak sexet akar hagyd ott.

am nem hiszem h csak sexet akar, ha annyira nagymenő, megkapná azt a ribancoktól is

2012. márc. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Előzőnek igaza van, ha tényleg mindenki odavan érte, csak szexet kaphatna bárkitől.

Lehet, hogy neki nem arra van szüksége :) Bármilyen "meglepő" (engem nem lep meg, ezért az idézőjel), vannak ilyen fiúk.

2012. márc. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az én barátom is ilyen. Valószínűleg egy kis kihívás kell szóval ne ad magad könnyen és mindég legyen mit mutatnod!

Remélem érted

És az is valószínű hogy azért te kellesz és nem egy könnyen kapható ribizli mert nem csak sexet akar hanem kapcsolatot.

2012. ápr. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne a miértekkel foglalkozz.. hülyeség... arra koncentrálj, hogy ő téged akar. A párom pont ezt csinálta, emiatt nem jöttünk össze hónapokig, utólag rákérdeztem nála, hogy miért nem startolt rám hamarabb? Én küldtem a jeleket, kedves voltam, mosolyogtam, flörtölgettem, feltűnően máshogy álltam hozzá, mint más pasikhoz és semmi. Közben ő is figyelmes volt velem meg minden, de nem lépett. Aztán egyszercsak megtört a jég és randira hívott végre. Utólag elmondta, hogy hát ő azt hitte, hogy én elég népszerű vagyok a pasik körében, ő idősebb nálam jópár évvel, már lenyugodott, nem bulizik stb körülöttem meg annyi korombeli, vicces, bulizós, jófej, pörgős életet élő srác legyeskedett, hogy nem is gondolta, hogy nekem Ő kellene. Hát mikor ezt meghallottam nem tudtam a saját vagy az ő fejét kezdjem a falba verni. A létező legnagyobb marhaság ilyeneket gondolni, hogy miért pont én? Áhh

Adj neki esélyt aztán majd alakul. Persze csak akkor, ha neked is kell, mert csak azért nincs értelme belekezdeni, mert "ő olyan pasi aki minden csajnak kellene, nehogymár visszautasítsam". Szóval adj esélyt, hogy alakuljon, randizzatok, beszélgessetek, ismerkedjetek. Nem kell címkézgetni, hogy járunk stb, csak töltsetek együtt minél több időt aztán úgyis kialakul, ha ki kell alakulnia.

20/L

2012. ápr. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!