Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ezzel a szomszédi...

Mit tegyek ezzel a szomszédi viszonnyal?

Figyelt kérdés

elég jóban voltam a szomszéddal. aztán egyik nap átmegyek, és nekem állt, hogy ezt meg azt elloptam tőle, ami nem volt igaz, soha nem is találkoztam azokkal a dolgokkal, amiket mondott nekem. jár nála egy gyanús fickó, akit a múltkor is láttam ólálkodni, de már nem érdekel a dolog.

beletörődtem, nem is beszéltem a szomszéddal, figyelmen kívül hagyom.

erre ma átszól a kerítésen hogy:

- mi van zsivány?

- erre én: hagyjon már békén, nem érdekel a hülyesége.

- erre ő: majd békén hagylak én a k*rva anyádat.


mindezt a többi szomszéd füle hallatára, plusz már nagyon sok embernek elmondta az állítólagos lopásomat, ami miatt furán néznek rám.


albérletben lakom, és félek, hogy a tulaj fülébe jut, nem akarok emiatt repülni, mert nem lesz hova mennem.

igaz nem volt gondom soha a tulajjal, de ha ő is elhiszi, vagy ha további bonyodalmak lesznek belőle (ha még egy ilyet csinál a szomszéd, nem állok jót magamért), akkor nem tudom mi lesz.


én 25/F, szomszéd 55/F


mit tegyek?


2012. aug. 15. 19:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg. Megalapozatlan vád miatt ő fogja megütni a bokáját.
2012. aug. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
mondjad neki ha nem állítsa le magát akkor feljelented rágalmazásért
2012. aug. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Ditta323 ***** válasza:
92%
Polgári per rágalmazásért?
2012. aug. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Ditta323 ***** válasza:
Bocsi 2-es :)
2012. aug. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
polgári pernek semmi köze ahhoz ha a rendőrségen feljelenti rágalmazásért
2012. aug. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Rágalmazás vagy becsületsértés miatt Te tehetnél feljelentést ami azt eredményezné,hogy a magatartása miatt neked okozott nem vagyoni kárt-ha jól tudom- meg kell fizetnie..nem is beszélve a perköltségről.. A tulajnak jobb ha Te mondod el,h a szomszéd megbuggyant mint mástól-esetleg másként - hallja.
2012. aug. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

gondoltam már rá, de az egész családja ügyvéd, és félek, hogy e miatt valahogy engem hoznának bajba.

vagy ez emiatt nem lehetséges?

2012. aug. 15. 19:36
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha nincs bizonyítéka, akkor sz@rt nem ér, hogy hány ügyvéd van mögötte.
2012. aug. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 harleynagyi válasza:
ha tudod hogy a ragalmazas artatlan akor nem kell felned hogy ugyved a baratja , de ha talan nem emlekszel es kolcson vetted azokat a dolgokat akor talan job lenne ha szetneznel hogy talan meg is nalad van ....... a masik a legjob dolog egy szomszedal csak kosono viszonyba lenni es nem probalni baratsagot kotni mert a legtobb esetben a vege mindig csunyan vegzodik .... Ez mondjuk az En alapallasom ...
2012. aug. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

igen, igazad van.

amúgy semmit sem vettem tőle kölcsön, szóval abszolút hülyeség amit a beszél.

ha igaza lenne, akkor nyilván nem nekem állna feljebb, és nem tennék lépéseket ellene, ha tudom, hogy én ütöm meg vele a bokámat.

2012. aug. 15. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!