Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Honnan tölthetem le a Fifty...

Honnan tölthetem le a Fifty Shades of grey c. könyvet rajongói fordításban? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Elolvastam a Szürke ötven árnyalata c. könyvet. Ám utánnakerestem és a neten azt írták hogy a rajongói fordítás ezerszer jobb. Így el szeretném olvasni azt is, mivel az eredeti könyv tényleg nem olyan nagy szám. Szóval azt szeretném kérdezni hogy honnan tölthetném le rajongói fodrításban? a válaszokat elöre is köszönöm. : )

2012. aug. 16. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Már itt is ezt nyomod?
2012. aug. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hol nyomom még ezt..? Szerintem össze tévesztesz valakivel mert csak ide irtam. : ) :/ :@
2012. aug. 16. 18:06
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
A rajongói fordításban a Kings Of Leon-t Oroszlánkirálynak fordították, a Sex On Fire-t (ami a zenekar egyik száma) pedig Tüzes Szexnek! :D Szóval valahogy így volt a szövegkörnyezetben: ...mikor bekapcsolta a rádiót a Tüzes Szex szólt az Oroszlánkirályból... Nagyon LOL!
2012. aug. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jesszus.. De az eredeti könyvben is vannak ilyen hibák.. ugyhogy.. : ))
2012. aug. 18. 13:09
 5/8 anonim ***** válasza:
60%

Nem, az ominózus hiba nem rajongói fordításban volt, hanem az hivatalos, magyar verzióban.

Rajongói verziót én torrenten láttam eddig.

De az sem jött "át".

2012. aug. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2012. aug. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen. Én is olvastam eredetiben. De azt mondták hogy a rajongói fordítás jobb lehet. Ezért szeretném most azt is elolvasni mert az eredeti nálam sem 'jött át. : )
2012. aug. 28. 09:18
 8/8 anonim válasza:
nekem is szükségem lenne arra a rajongói fordításra.. nem tudja valaki hogy honnan lehetne megszerezni?
2012. dec. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!