Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy bulin a haveromat megcsoko...

Egy bulin a haveromat megcsokolta az a lány aki a legjobb barátomnak tetszett. A csaj részeg volt meg minden, de a haver egyből ellökte magától. Ezt nekem úgy mondta el, hogy megígértette velem, hogy nem mondom el a legjobb barátomnak, mert majd?

Figyelt kérdés
Majd. ö akarja elmondani. A legjobb már semmit nem aakr a csajtol emrt elég gázos volt a bulin és igy kiábrándult belőle. De ez engem akkor is azavr hogy nem mondhatom el neki. ha elmondaná a haver akkor ha én is elmondanám hogy tudtam rola akkor haragudhatna rám vajon? . én csak az igéretemet tartottam be.
2012. aug. 17. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem maradj ki belőle.
2012. aug. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de ha elmondja neki..akkor én is elszeretném mondani hogy nekem elmondta az nap este ..csak az igéretem miatt nem mondhattam el neki.
2012. aug. 17. 20:28
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nem a te dolgod.
2012. aug. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem is maradj ki belőle. Igazából nem is történ semmilyen komoly dolog, amit feltétlenül el kéne mondani. X-nek tetszik Y. Y megcsókolta Z-t, aki visszautasította. És akkor mi van? Majd Z elmondja X-nek, hogy bocs tesó, ez történt, nem így akartam, nem én akartam és nem is történt semmi. Elcsattant egy csók. Veszett több is Isonzónál... ennyiért még az athéniek se mentek volna Trójának
2013. júl. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mond csak el, legalább elveszted a bizalmukat. Kis pletyka fészeknek tűnsz.
2014. okt. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!