Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarom elveszíteni az...

Nem akarom elveszíteni az egyik legjobb barátomat (? )

Figyelt kérdés
Bölcsőde óta legjobb barátnők vagyunk de egy ideje min a 2-tten másokkal is kezdtünk barátkozni miközben én az olyanokhoz mentem akik vagányabbak ő a nyomikhoz ment és tegnap közölte velem hogy meg változtam és jöttek a sértések és hogy már nem vagyunk barátnők ! én írtam neki hogy ki kéne menni megbeszélni szerintetek elfogadja a bocsánat kérésemet ?:?? Nem akarom elveszíteni mit tegyek ???

#barát #elvesztésse
2012. aug. 8. 09:44
 1/7 anonim ***** válasza:
A barátság nem kizárólagosság. Tehát nem jelenthet problémát, hogy két barát másokkal is barátkozik. Ha bocsánatkérés alatt azt érted, hogy a továbbiakban nem fogod lenyomizni az új haverjait, akkor szerintem nem lesz probléma. Kérdezd meg, hogy szerinte te miben változtál és mi az, ami zavarja.
2012. aug. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kezdd ott, hogy nem nevezed nyominak a barátait.
2012. aug. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
jolvan nem olyan nyomik csak nem tudtam más szót mondani és azt mondta hogy abban változtam meg hogy ugyan olyan búnkó vok mint a barátnőm az Új és még én vagyok a bunkó amikor ő bunkózik le engem na ez akkor hogy van ?
2012. aug. 8. 09:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Írni sem tudsz normálisan, gondolom, mekkora lehet az intelligencia szinted. Szerintem jobban jár a barátnőd, ha másokkal barátkozik.
2012. aug. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Mi hasonlóképp jártunk.

Nyaralni mentünk 3 héttel ezelőtt a legjobb barátnőm egyik csajjal megismerkedett aki csak rossz hatással van rá(amúgy sem bírom azt a lány)

és hiába akartam vele megbeszélni ő akkor is azt mondta vele is lesz de attól még én vagyok a legjobb barátnője kénytelen voltam elfogadni de a nyár alatt kb 4szer találkoztam a legjobb barátnőmmel ... Voltak terveink hogy hova megyünk meg kikkel és mit csinálunk majd de semmit nem beszéltünk meg mert mindig ezzel a lánnyal van...

Így hát én is felkerestem a többi barátomat és találkozgattam velük többen vagyunk ők meg csak ketten hiába hívtam ki mindig valami "közbejött" neki most is terveztünk valamit az se jött össze teljesen más lett mióta azzal a lánnyal van úgy viselkedik mint ő ami elviselhetetlen mert senki nem szereti ez meg is látszik mert az én barátnőmön kívül nincs neki senkije...

2012. aug. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
tehát fogadjam el hogy nem akar velem lenni és legyek a többi barátommal ??
2012. aug. 8. 13:23
 7/7 anonim válasza:
Ha szeret velük is lenni akkor el kell fogadnod közbe ti is találkoztok aztán majd úgy is helyreállnak a dolgok!
2012. aug. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!