Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy barátnőnk folyton hazudik...

Egy barátnőnk folyton hazudik nekünk, hogyan állítsuk le?

Figyelt kérdés
Kb.2 éve kezdődött az egész,azóta álomvilágban él.(Lehet,hogy azelőtt is hazudott,de csak most bukott le,ki tudja?!)Pl.olyant is kitalált,hogy egy bankban dolgozik,egy jó ideig azt is hittük, mert mindent olyan hihetően, részletesen, elmesélt hogy senkinek meg sem fordult volna a fejében,hogy hazugság az egész. Azóta folyamatosan hazudik mindenfélét (ez csak egy volt a sok közül).Már lassan két éve azt tervezzük,hogy beszámolunk neki,de senki nem mer kezdeményezni.Nem szeretnénk vele összeveszni csak leállítani.Van aki szerint hagyni kellene,hogy élje a saját álomvilágát.Nekem személy szerint már nagyon az idegeimre megy,azzal,hogy tiszta hülyének néz minket,és szemrebbenés nélkül az arcomba hazudik.Mit tegyünk?

2012. aug. 20. 00:39
 1/3 anonim ***** válasza:
jézusom..ne foglalkozzatok vele vagy buktassátok le..nekünk is volt egy ilyen osztálytársunk ,egyszer azt játszotta hogy valami fiú zaklatja telón hogy járjon vele ,úgy csinált mintha vele beszélt volna elhordta mindennek hogy "hagyjál már nem érted hogy nem kellesz nekem ..stb" én gondoltam hogy kamu ugyhogy felhívtam gondolhatod milyen gáz volt neki kb 15 ember előtt megszólalt a telefonja miközbe habi beszélt valakivel..
2012. aug. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen az egyik "barátnőm", habár nem tudom, milyen barát az, aki hazudik. Valami lelki problémája lehet, nem szeretik vagy nem elégedettek vele otthon a szülei, ezért így szeretne kitűnni a többiek közül az iskolában, így akar jobb, felsőbb rendű lenni. Az én barátnőm pl. kitalálta, hogy az angol ismerőse eljön hozzájuk helikopterrel; meg hogy a Nyíregyházi Fősulis diplomával ő kimegy külföldre elhelyezkedni; ja és már tengerbiológustól kezdve a projektmenedzseren át a pilótáig már minden akart lenni :D


Hogy mit lehet vele tenni? Semmit. Én már az enyémnél rákérdeztem, de nem is vette fel, ugyanazokat a történeteket elmondja megint és megint tök élethűen, szerintem még maga is elhiszi, annyit mondogatta. Nem kell vele foglalkozni, hadd élje a saját világát, legfeljebb majd az élet hozza majd neki a pofonokat...amúgy ez már beteges és pszichológusra lenne szüksége, de ha saját magának se vallja be, hogy valami probléma van, akkor nincs mit tenni. Majd legfeljebb leugrik egy hídról, mert már "kitanulta, hogy kell repülni az embernek", és akkor (ha túléli) majd a kórházban hívnak hozzá agytúrkászt.


18/L

2012. aug. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat.Én is úgy érzem,hogy attól hogy megmondjuk neki még nem biztos hogy egyből megváltozik és ezentúl csak igazat mondd,de ez sem mehet így tovább,hogy tesszük a hülyét,és a háta mögött beszéljük ki a legújabb hazugságait.Vagy ki tudja mit csinál majd ha megtudja hogy tudjuk,lehet hogy még valami kárt tesz magában és akkor mi leszünk a felelősek.Lehet én festem az ördögöt a falra de nem lehet tudni mi fog kisülni ebből,ezért is kértem a véleményeteket.
2012. aug. 20. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!