Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a divatrockere...

Chrishu kérdése:

Mi a véleményed a divatrockerekről?

Figyelt kérdés
Természetesen rockereknek és metalhead-eknek szól a kérdés

2012. aug. 21. 13:19
 121/133 anonim ***** válasza:
72%

ja, jó, értem....

Én sem kedvelem őket túlzottan (max. 1-2 zenét hallgatok tőlük néha), de lehet hogy neked csak egy pózer banda, de más attól még tekintheti ugyanolyan metalnak mint a metallica....hülyék a szövegeik, de attól még nem szarok....

Az igazi pózer banda olyan mint a black veil brides (bár nekik is vannak jó számaik)

2013. febr. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/133 anonim válasza:
100%

Végigolvastam ezt az egészet, néhány megjegyzés:


1. Avril Lavigne nem rocker és a pop-punk stílushoz sincs köze, ő a pop kategóriába való


2. Ha a troll visszajön akkor jelentsétek a válaszát. Akkor se reagáljatok neki, ha esetleg nem kerül törlésre a válasza!

2013. ápr. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/133 anonim válasza:
100%

Nem kedvelem őket, nem lesz attól valaki rocker hogy meghallgat pár tankcsapda számot... de vannak akik még ennyit se csinálnak és mégis rockernek mondják magukat.

Mit ne mondjak , biztos szar lehet megjátszani az egészet..

2013. máj. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/133 anonim ***** válasza:
100%

Emberek, ez most komoly? Mi ez a sok anyázás, bu_zizás, meg stb? Ilyen mélyre ne süllyedjünk már, az egy dolog, ha valaki nem szereti a metált/rockot (őket egyébként csak sajnálom, mert nem tudják, miből maradnak ki), de ilyen ötletet, hogy koncentrációs táborba küldeni embereket, mert ők meg szeretik??! Agyam eldobom.

Az meg külön szánalmas, ha valaki csak azért csinál 5000 fiókot, hogy anyázzon.

(Tudom, hogy régi a kérdés, de muszáj volt beírnom, mert ez valami elképesztő...)


Egy metálos lány

2014. jan. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/133 anonim ***** válasza:

Régi már a kérdés, és nem olvastam végig, de hadd írjak valamit. Én rocker vagyok, és nagyon meglepett, hogy egyesek mennyire utálják a rockot. Az hülyeség, hogy ami régi, nem lehet jó, stb. De én értem, hogy miért háborodnak fel. Mert 1-2 rocker - és ezzel válaszolok is a kérdésre - valóban elég furcsán gondolkodik. én pl. nem szeretem a G'n'R-t, és ez sokakat meglep. (Rockot hallgatok a Bon Jovitól a Nightwishig mindenfélét.)És tényleg vannak, akik meghatározták, miket kell konkrétan szeretni.


Szerintem egyébként a probléma ott kezdődik, hogy mindenki csak a nagyon periférikus előadókat ismeri. Úgy értem, hogy akik a pop zenét szeretik, azért gondolják, hogy a rock csak üvöltés, meg b*zulás, mert a legkirívóbb (itt érsd: leghangosabb, legüvöltősebb) bandákat ismerik, de pl. nem hallottak még a status Que-ról. Vagy ismerik Freddie Mercuryt, és itt vége a dolognak. De ezért nem lehet őket hibáztatni. Valószínűleg mi, rockerek is csak a nagyon kirívó Justin Bieberekkel tudunk példálózni, még ha nyitottak is vagyunk más zenékre, akik popot hallgatnak, azok tuti, hogy sokkal alaposabban ismerik a műfajt. És olvasgatva a válaszokat, végig az az érzésem, hogy a 2 stílus képviselői nem ugyanazon az értelmezési tartományon mozognak. Pl. idejön egy ember, nevezzük páwának, pop rajongónak, dubstep fannak, mindegy, és ismerve egy Black Veil Bridesot véleményt mond a rock zenéről. Erre idejön a rocker, és a Bon Jovit védi. Egyik sem mondja meg, hogy kiről is beszél, talán nem is tudatosul benne sem, de igazából ez történik: nem véletlenül hangzott el annyiszor Ozzy neve (akit amúgy én sem kedvelek, de ez az én véleményem), és még másoké: mert őket ismerik, és kész. És nem véletlenül mondja minden rocker Justin Bieber nevét elsőnek, ha egy pop zenészt kell mondani. james Morrisont már kevesebben mondják. (Nem Jim Morrisonra gondolok, hanem egy fiatal angol pop énekesre, aki igenis jó.)

2014. jún. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/133 anonim válasza:
100%
Minden egyes hozzászólást elolvastam. Nem tudom mi értelme volt. Egy kis részem most meghalt.
2015. jan. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/133 anonim válasza:
100%
Az kérdező 2012.08.21.-dikén feltette a kérdést! 2015.05.21 van! 2 év 9 hónapja pontban! Szegény még most se kapott választ. Mindent végigolvastam. {rocker}
2015. máj. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/133 anonim ***** válasza:
Semmi. Nem érdekelnek, nem foglalkozom velük, van ezerszer fontosabb és jobb dolgom.
2015. máj. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/133 Rebellious Dead Lady válasza:

Nem tudok róla, hogy van olyan aki divatból hallgatja a rock, esetleg metál zenét...

Én valahogy sosem hallgatnák egy műfajt divatból, annak ellenére, hogy nem tetszik.

De ha mégis van, "létezik" ilyen dolog (mert nálunk ez nem divat), akkor azt szánalmasnak tartom.

2015. jún. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/133 anonim ***** válasza:
Black Megal 4ever!!! \m/
2017. jan. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!