Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a divatrockere...

Chrishu kérdése:

Mi a véleményed a divatrockerekről?

Figyelt kérdés
Természetesen rockereknek és metalhead-eknek szól a kérdés

2012. aug. 21. 13:19
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/133 anonim ***** válasza:
88%

A sulyoknak: te egy szadista állat vagy! Mennyi időbe telt ezt kitalálni??

Páwa, senkit nem érdekel, hogy te utálod a rockot, mert a divatrockerekről volt szó, nem a zenéről, és attól hogy hallottál egy-két számot nem ismered a rockot, úgyhogy (ahogy te írtad) "légyszikeh" ne szarozd le a rockot!

2013. jan. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/133 anonim ***** válasza:
83%
Páwácska .. ilyen homoszexuális idiótákkal(mint te) van tele sajnos a világ.Még hogy minden rocker divatból öltözködik..Amikor a térd alá csúszott csőnadrág, aminek idióta UV színe van, amihez egy béna Converse, vagy DC cipő párosul, a haj vagy ecset, vagy bieber stílusú,köldökig kivágott rózsaszín inggel, és teljesen felesleges sima üveges szemüveg, b*zinagy kerettel...Akkor ki itt a divatmajom?? Amit te zenének hívsz annak semmi köze ahhoz.. Béna tehetségtelen emberek unatkoztak, mert lusták voltak hangszeren tanulni, ezért gondolták úgyis hülyék a tinik, miért ne lehetne béna számokat gyártani, ha úgyis van aki szereti.. 10 év múlva az emberiségnek fogalma se lesz, hogy mi az a dupstep, bieber, stb.. Amikor a rocknak történelme van...Nincs miről beszélni..Ha azt hiszed a páwa menő, csalódnod kell. Pár év múlva belenézel a ru
2013. jan. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/133 anonim ***** válasza:
83%
*ruhásszekrényedbe, és majd csodálkozol, hogy mekkora egy b*zi voltál.. Vagy addigra lemészárolnak.. Amin enm csodálkoznék
2013. jan. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/133 anonim ***** válasza:
15%

dikk, én fogom lemészárolni a rockereket, összegyűjtöm őket internálótáborba majd jól kiéheztetem őket és elpusztulnak!!!! De mindenkit nem végzek ki csak a black sabbath, slipknot, metallica, gnr, pokolgép, led zeppelin, pink flojd stb fanokat gyilkoljuk meg. Mindet!!!!!

Legalábbis azok a rockerek akik nem értenek egyett a páwákkal azokat biztos hogy kivégezzük!!!!

2013. jan. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/133 anonim ***** válasza:
17%
Én különben is anti rocker vagyok, méghozzá a leggonoszabb fajtából :))
2013. jan. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/133 anonim ***** válasza:
77%
Aha.. a 10-es karoddal sokra mész.. Életedben nem láttál kapát. Elkényeztetett szarjancsi.. Egyet fújok elrepülsz,. Majd ha testközelben látsz egy rockert, akkor be fog sz*rni a p*csa.. Annyira fogsz félni tőle, hogy 10 méteres körzetben meg se mered majd közelíteni.. Hagyjuk már.. A b*zik amúgy sem tudnak verekedni..
2013. jan. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/133 anonim ***** válasza:
86%

Páwácskah - neved és a véleményed alapján, betippelem, hogy milyen lehetsz... metroszexuális. Én alapból senkit nem szoktam elítélni, mert ugye mindenkinek vannak hibái... de! EMBER, te normális vagy? Ki vagy te? HITLER 2? Mi, rockerek rá vagyunk kényszerítve, hogy hallgassuk a pop, dubstep és hasonló "zenének" hívott szarságaitokat, mert a TV-t, a gépet, a rádiót nem lehet úgy bekapcsolni, a romkocsmákon kívül egy szórakozóhelyre nem lehet úgy elmenni, hogy ne fussunk bele valamelyik "szörnyen tehetséges előadó" nyivákolásába. De csak, amiatt mert most ez a trend, és nekem éppen nem jön be, még nem akarok több százezer embert legyilkolni! Ti még csak nem is ismeritek a rockot! Hallottál EGY számot? Szar volt? Basszus, néha én is meghallgatok egyet-kettőt ami nem tetszik. Egy adott stílusból nem kötelező meghallgatnod mindent. Na az például divatrockerség. Sőt jobbat mondok. Van olyan pop szám, amit nem csak hogy meghallgatok, de még szeretek is. Ezeknek a száma 10 alatt van de TALÁLTAM olyat ami tetszett. Legjobb barátnőm kedvenc énekese Justin Bieber, a "lány cuki rózsaszín rucikban" járkál, szőkére van festve a haja, de képzeld baromira nem érdekel, mert 18 éve barátok vagyunk! A zenei ízlésünk, az életfelfogásunk nem egyezik... de ettől még nem küldjük a másikat koncentrációs táborba, Te Jó Ég!

De persze van egy másik lehetőség is. Lehet, hogy ezt a sok mindent feleslegesen írtam le, mert elég esélyesnek tartom, hogy te ezt baromira nem gondolod komolyan és csak röhögsz a monitorod mögött. Szóval remélem, hogy amíg a hozzászólásomat olvastad, jól szórakoztál! ;)

Már egyszer írtam ehhez a kérdéshez: 2013.01.20. (tegnap) 18:16 #70-es válaszoló

2013. jan. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/133 anonim ***** válasza:
16%

78-as ahhoz hogy b*zi legyek először is fiúnak kéne lennem. Másodszor a nyomorult búzi rockerek a 10 évesek. És igen, az ilyen férgeket mint te és a slipknotos gyökereket koncentrációs táborba vágnám és halálukig kínoznám őket!!!!

például a slipknot fanok a föld szégyenei , sajnos amíg a slipknot ki nem megy a divatból mindig lesz olyan semmirekellő , ingyenélő izléstelen ember aki a gyagyi búzi slipknotot választja. És hogy miért választják azt a fost ? mert azt hiszik hogy ha az ordítást hallgatják attól kemények lesznek!! De nem , csak olyan búzik lesznek ők is mint coery taylor.

De ez így van a black sabbath-el is (bár a slipknotnál minden jobb) ott meg a tinilányok ozzy osbourne-ra élvezkednek mert jó búzisan néz ki.

Mindezek mellett a rockerek tényleg egoisták és lenéző gyökerek. DE MI PÁWÁK ÖSSZEFOGUNK A ROCKEREK ELLEN!!!

ÉS MINDET MEGÖLJÜK , KORRA NEMRE VALÓ TEKINTET NÉLKÜL!!!!

AZ A ROCKER AKI EGY KICSIT IS NEM SZIMPI NEKÜNK ANNAK FOLYJON A VÉRE!!!!

HALÁL A ROCKEREKRE!!!

2013. jan. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/133 anonim ***** válasza:
86%

Megint én vagyok,a #79-es. Sikerült döntenem. Mivel felvilágosítottál arról, hogy lány vagy, ezért nyilvánvalóvá vált, hogy nem vagy metroszexuális, csak szimplán hülye.(Bár még mindig fennáll a lehetőség, hogy csak azért, ez a véleményed, mert egy nálad valamivel idősebb rockersrác megfektetett aztán lelépett.)

Még valami: "...rockerek tényleg egoisták és lenéző gyökerek." Babám, PÁWÁNAK hívod magadat. A páva a hiúság szimbóluma! Csak veletek ellenben a madárnak van is oka rá, mert valóan gyönyörű!

2013. jan. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/133 anonim ***** válasza:
17%
Drága, én soha az életbe nem kefélnék egy nyomorult b*zi rocker "sráccal" illetve rocker csajjal mert a rocker fiúk nagyon lányosak. Plusz van egy állandó pasim akivel 2012 eleje óta együtt vagyok, és rajta kívül mással nem keféltem. Amúgy kösz hogy k*rvának nézel csak azért mert PÁWA vagyok. Veletek ellentétben én igényes vagyok , a külsőmre rengeteget adok (ezért vagyok PÁWA) és LENÉZEM az igénytelen rockereket mert koszosak, büdösek, gondozatlan hosszú hajuk van, alkoholisták, drogosok és valószínűleg búzik is!!! És ha szidják őket még nekik áll feljebb!!! (mint most is)
2013. jan. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!