Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lányok! Mit gondoltok? Szerint...

Lányok! Mit gondoltok? Szerintetek létezik olyan ember, aki bár hibázott de egy nagy hiba után megzuhan és sosem lesz már szerencséje ezután az életben?

Figyelt kérdés

Úgy értem, szerintetek van úgy, hogy valaki alig ad bele valamit az életbe és mégis mindig szerencsés, aki meg túl tudatosan akarná csinálni, az meg mindig elbukik a szerencséhez vezető út közben?


24F


2012. aug. 21. 20:18
 1/5 anonim válasza:
szerintem ha jó úton jársz és mindig a legjobb tudásos szerint cselekszel akkor annak lesz eredménye. ha mindig elbuksz akkor valamit rosszul csinálsz. gondold át az életed és hidd el rá fogsz jönni mi az. talán már most is tudod csak még nincs a felszínen.
2012. aug. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyik kedvenc idézetem:


"Mindenki csak annyit kap vissza az életétől, amennyi energiát beletesz." Igaz, Csernus dokitól van... nem mindenki szereti őt, de az az idézet IGAZ és LÉNYEGRE TÖRŐ!

2012. aug. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tehát akkor el kell gondolkodnom, hogy kevés-e az energia, amit beleadok....:S
2012. aug. 22. 00:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Vagy lehet, hogy nem jó módszerrel adod bele az energiát ;)


Egyébként szabad megkérdezni, hogy pontosan mi is a baj? A lányok megszólításából úgy gondolom, hogy valami nő-ügy lehet. Igaz? :)

2012. aug. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Rigó válasza:
milyen nagy hibát követtél el, ha szabad kérdezni, (esetleg privát), ha nem lehet itt közszemlére adni :):) bár, ha nem akarod elmondani, akkor nyilván nem kell..
2012. szept. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!