Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek létezik olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik olyan ember, aki annak ellenére, hogy mindent megtesz, hogy boldog legyen mégis boldogtalan és nagyon magányos?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, aki éléte végéig egyedül marad és nem talál párra...

Próbálok ismerkedni, nyitott vagyok, nem sugárzom magamból a rosszkedvet, de soha senki nem vesz észre.

Az mondjuk igaz, hogy nem szeretek bulizni, de ez még nem ok erre. Nem akarom magamra azt mondani, hogy szerencsétlen, de sajnos mégis az vagyok. Érdektelen vagyok az emberek szemében, pedig külsőleg és belsőleg is próbálok olyan lenni mint egy normális 24 éves fiatal lány.


2012. máj. 11. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
igen. én. de nem érdekel már.
2012. máj. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm 32 évig várt, mire összejött egy lánnyal. És most boldog. Szerintem mindenki megleli a párját, csak van akinek több időbe telik.
2012. máj. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Utolsó: nem így van. Bizony van aki, sosem leli meg a párját...

Kérdező: ha soha senki nem vesz észre annak nyilván oka van. De! Nem lehet, hogy arról van szó, hogy azok nem vesznek észre csak, akiket kiszemeltél magadnak?

Vagy nem lehet, hogy túl elérhetetlennek tűnsz?

(Szokták mondani, hogy 2 lánynak nincs barátja: a legszebbnek és a legcsúnyábbnak...)

2012. máj. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy elérhetetlen lennék. Szerintem nagyon sokat számít, hogy egy ember mit sugároz magából...én próbálok kedves lenni mindig, szeretek mosolyogni és vidám lenni. Az igaz, hogy elég nehéz és szomorú időszakon vagyok túl, és lehet, hogy akaratom ellenére a sok gond és fájdalom "kiült" az arcomra és ezt látják...nem tudom.


Amúgy nem tartom magam nagyon szépnek és nagyon csúnyának sem. Átlagos a külsőm.

2012. máj. 11. 17:56
 5/8 anonim ***** válasza:

a boldogságot keresed, vagy társat?


mert a 2 független egymástól

2012. máj. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Elárulok valamit.Biztosan van.Akik ilyen fa*zságokat mondanak hogy:

"mindenki megtalálja a párját" azok biztos idealisták ,és/vagy idióták.

Viszont annak ellenére hogy vannak ilyenek,nem érdemes feladni.Hajrá!:)

2012. máj. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Utolsó előtti válaszoló!

A boldogságot és a társat is keresem, mert jelenleg egyik sincs. De elsősorban a boldogságot...aztán a többit majd meglátjuk.

2012. máj. 11. 22:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen van sok olyan ember aki nem leli meg a boldogságát.Szerintem a mesebelit nem is nagyon lehet.Kompromisszumos megoldás kell.Valamit valamiért.
2012. máj. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!