Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Debreceniek! Hol találhatnám...

Debreceniek! Hol találhatnám meg ezt a fiút?

Figyelt kérdés

Nagyon furcsa kérdéssel fordulnék hozzátok. Szinte lehetetlen, hogy valaki tud majd segíteni, de ha esélyt sem adok, ha meg sem próbálom, akkor még az az 1% sincs meg, ami egyébként meglenne. Szóval a történet röviden az, hogy megismerkedtem egy fiúval (itt nyaralt, ahol én lakom), aki elmondása szerint Debrecenben lakik. A nevét és az életkorát tudom csak, és persze azt, hogy hogy néz ki. Kerestem FB-on is, iWiW-en is, Myvip-en is, de egyelőre nem találom. Arra is gondoltam, hogy nem mondott igazat (hiszen messziről jött ember azt mond, amit akar), és ezért nem tudom megtalálni. Ha esetleg van itt valaki, aki tényleg jó szándékú és segítőkész ember, aki még Debrecenben is lakik (és a 15-16 éves korosztályba tartozik), azt nagyon szépen megköszönném, ha privátban írna, és segítene. Tudom, nagyon furcsa és buta kérdés, de nem tudom, hogy indulhatnék el bármilyen irányba is. Nagyon tetszik a fiú. :-) Aztán ha becsapott, és nem a saját nevét vagy városát, esetleg korát mondta, akkor ennyit erről.


Köszönöm szépen még egyszer:


egy 15 éves lány :-)


2012. aug. 21. 23:08
 1/4 A kérdező kommentje:
Itt nem szerettem volna kiírni sem a nevét, sem semmi mást róla, mert nem szeretném, ha ez esetleg személyiségi jogsértés lenne.
2012. aug. 21. 23:09
 2/4 anonim válasza:
igaz nem vagyok debreceni,és 16 éves sm.De kíváncsi vagyok sikerül-e megtalálni.:)
2012. aug. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy, köszönöm szépen. Ha újraélhetném azt a napot, amikor találkoztunk, biztosan elkérném a telefonszámát is, vagy inkább abban a pillanatban bejelölném FB-on. Na mindegy, ezen a "mi lett volna ha...?" kérdésen nem gondolkozom, mert azt mondom, hogy akinek találkozni kell a másikkal, azt az élet úgyis odasodorja mellé. Ha meg nem, akkor annak is volt valami oka. Úgyhogy most próbálom gyakorolni a türelmet, és várni, illetve elfogadni, hogy az lesz, ami lesz. :)
2012. aug. 21. 23:14
 4/4 anonim válasza:

Azt esetleg tudod,hogy milyen suliba jár?(Már ha még iskolás)Kereshetnéd ez alapján is,és kor szerint,név nélkül.Rákérdezhetnél azok közül valakinél akiket kidob,hogy ismerik-e esetleg.

(első vagyok)

2012. aug. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!