Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Aki gyerekkorodban bántott,...

Aki gyerekkorodban bántott, vagy megalázott tanár, na most, hogy már nem függesz tőle, szívesen oda mennél hozzá és megmondanád a magadét?

Figyelt kérdés

2012. aug. 22. 15:19
1 2
 1/17 anonim válasza:
54%
Ha csak megalázott,és nem volt hozzám kedves akkor ez természetes!!!Max pofon vág,de ne hagyd hogy benned maradjon!
2012. aug. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%
Nem. Jobb lenne nekem tőle? Nem. Viszont ha még tanít, akkor levezetheti egy ártatlan diákján a valós vagy vélt sérelmeit miattam.
2012. aug. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
35%

Amikor így visszagondolok ilyenre a gyerekkoromból, akkor inkább az jut eszembe, hogy sokkal durvábbat érdemeltem volna, olyan rossz voltam annak idején.

Akkor kell megtanulnia az ifjúságnak, hogy a világ nem körülöttük forog.

2012. aug. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Örülök neki, hogy megszabadultam tőle, a lelki sérelmeket egyedül kell feldolgozni, azt meg hogy vele mi van, letojom.
2012. aug. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%
Nem, mert megkaptam a magam elégtételét: évekkel később, mikor más környezetben bizonyítottam, ugyanaz a tanár jött nyalizni nekem, egyes szeretett volt osztálytársaim pedig előttem cseszték el az életüket. Van, aki most fog érettségizni, mikozben én lassan a diplomámra készülök.
2012. aug. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem, minek úgyis elfelejtette...annyi diákja volt, aki megalázhatott, aki ilyent tesz, természetesnek tartja.. A volt körzetimnek azért tudtára adtam, mit segített ez? szerintem semmit...
2012. aug. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem, mert már látom,hogy mennyire szánalmasan viselkedett. Az igazság az,ha felvételim múlt volna rajta,akkor azt hiszem jobban zavarna a dolog..
2012. aug. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Mysticista ***** válasza:
81%
egy nagyon neves egyházi iskolába irattak anyámék, 1993-ban (akkor voltam általános 3.-as). de oda kizárólag doktorok, ügyvédek csemetéi jártak és bizony dugták a tanárokat járandóságokkal rendesen. nekem csak mindent meg akartak adni a szüleim, hogy a jövőm biztos legyen, tanuljak amennyit lehet; mi szegények voltunk, melós családból származom. ezt nagyon éreztették ott velem. a tanárok semmiben nem segítettek, ha lopás történt, akkor minden ok és előzmány nélkül engem kiállított az osztályfőnök a tanári asztalhoz, és mindenki előtt kiöntötte a táskámat, le kellett vennem a ruháim. mindenki rajtam nevetett. wc-re sosem engedett ki, bekellett vizelnem és feltakarítanom. de csak nekem. teljesen tönkrementem idegileg, dadogtam, altatót szedtem, mert nem tudtam aludni évekig. egy nap egy orvoscsemete hazafele menet a haverjaival elkapott, és elkezdett löködni. én nem bírtam tovább...győztek. úgy agyonvertem a gyereket, hogy nem tudott felkelni. mondanom sem kell másnap vittek az igazgatásra, és közölték, hogy ki fognak rúgni. na akkor bejöttek szüleim. ott szó szerint forrott a levegő. anyám a falhoz verte a tanárt. és ő vett ki azonnal abból a szennygödörből. nemrág találkoztam ezzel a nővel az utcán és...leköptem. elkezdett kiabálni, mondtam neki a nevem...emlékszik-e???? bekussolt, és továbbment.
2012. aug. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
71%

Az komoly.

Látom máshol is voltak paraszt tanárok, nem csak ott, ahol én tanultam.

Nagy bajok vannak az oktatásban.

Ezt is pszichológiai teszthez kellene kötni, mint a rendőri, katonai hivatást.

2012. aug. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Nem süllyednék le a szintjükre.
2012. aug. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!