Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az Aldi valóban ilyen szörnyű...

Az Aldi valóban ilyen szörnyű lenne?

Figyelt kérdés
[link]
2012. aug. 22. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem. 4! éves, lassan 5 éves cikkről beszélünk, eléggé változtak azóta a helyzetek.


A magyar termékes dolog a Tesco-nál sem különb egyébként, tehát ez megint nem érdekes.

Mivel sejtem 2008 körül jött be a "bolt" országunkba, esetleg igen, akkor lehettek ilyen komoly körülmények, de ma nem sok ehhez (leírtakhoz) fogható látható a boltokban, sőt..

Persze, nem mondom hogy lazsálnak, de erős túlzásokkal is sok, amit leírtak kurucon.

2012. aug. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A cikk igenscsak hülyeség,

1. Az, hogy NEMCSAK magyar termékeket árulnak, nem jelenti azt, hogy magyart nem. A prospektusban a török paprikán NEM akarják magyarként eladni. Mellékesen árulnak magyart is, csak az adott héten nem az akciós.

És attól, hogy rajta van a töltött paprika receptje, még nem a németek, hanem a magyar üzletvezetés keresi ki a receptet, és mindenkinek jogában áll akár magyar, akár török paprikából elkésziteni.

2. A milfina tényleg osztrák cég, de a Magyaroszágon forgalomban hozott tejtermékeket a mo-i üzemeikben, magyar tejböl állitják elö.

3. Attól, hogy a munkaerönek dolgoznia kell, nem jelenti azt, hogy nem lesznek megbecsülve, söt sokkal jobban megfizetik öket, mint sok más üzletlánc. A megkövetelt teljesitmény meg egy átlagos munkaerönek teljesithetö, ha nem különösen ügyetlen vagy lusta, amiatt nem kell senkinek stresszelnie magát, hogy elérje az elöirt leolvasás-számot.


De ettöl függetlenül MILYEN MAGYAR üzletláncot ismer a cikk irója?


Mert hogy ezt irja: "Elég hazai lánc létezik."


Én egyetlen egyet sem ismerek, ami TÉNYLEG hazai, és CSAK magyar árukat hoz forgalomba.

2012. aug. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyetértek veletek, az Aldiban szerintem sem "rabszolgaként" dolgoznak az alkalmazottak, legalábbis most már nem, de lehet hogy igazatok van abban, hogy régen jobban hajtották őket, ezt nem tudom. Ezen a "magyar üzletláncok"-on én is elgondolkodtam... Na mindegy, emiatt a cikk miatt azért nem fogok máshol vásárolni, megnyugtattatok.:)
2012. aug. 22. 23:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Az egész egy kamu pénzmosoda, én oda járok mert mindig kong az ürességtől és nem kell soha sorba állni,a pénztárban sose ül senki mert csak ha jön egy betévedt madár(én) akkor ül be a pénztáros annyira nincs forgalom.Szinte biztos ,hogy nem abból tartják fent a boltot amit ott eladnak.
2012. aug. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nálunk is tényleg ez van...volt hogy csak egyedül voltam az egész üzletben.:D
2012. aug. 23. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!