Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valóban manipulálják a lottót?

Valóban manipulálják a lottót?

Figyelt kérdés

Egy kollégám lottózóban dolgozó ismerőse szerint a milliárd körüli vagy a fölötti nyereményeket már hosszú ideje valójában az állam teszi el. Valós személyek nem nyerik meg. Állítása szerint milliárd alatti nyereményeket valóban megnyerik és kifizetésre is kerülnek.

Az emberekkel meg elhitetik a médián keresztül, hogy megnyerhető a milliárdos nyeremény és meg is nyerik, csak azért, hogy még több pénz menjen be az államkasszájába.

Szerintetek tényleg manipulálják a játékot és így az embereket is?



2012. júl. 16. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Az biztos,hogy manipulálják a lottót,szerintem elég egyértelmű...régebben állítólag az egyszerű emberek milliárdokat nyertek,de már hosszú ideje nem nyernek
2012. júl. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Igen, szinte biztos vagyok benne, ezért nem is játszok semmi olyannal amihez a Szerencsejáték Zrt.-hez köze van.
2012. júl. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
városunkban van egy olyan ember akiről biztos tudom hogy nyert másfél milliárd körüli összeget
2012. júl. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is biztos vagyok benne, hogy ezt is manipulálják. A szerencsejáték összes fajtájánál manipulálnak szerintem. Főleg a pénznyerő automatáknál és a roulett asztalnál látszik még. Elég feltűnő, hogy eleinte sokat nyernek az emberek, nagyon kis pénzből, aztán meg semmit. Csak dobálják be a 10ezreket és folyamatosan veszítenek, aztán amikor abbahagynák a játékot megint nyernek...Engem nem vernek át, tudom hogy nem fogják hozzávágni az 5-öst, de én egy 4-essel is beérem majd:) Egyébként a kollégád lottózóban dolgozó ismerőse honnan tud ilyeneket? Ha tényleg igaz, akkor se hiszem, hogy a képviselők meg a többi fejes beavatná a kicsiket.
2012. szept. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!