Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van egy Ady Endre 1920-as...

Van egy Ady Endre 1920-as kiadású "Első verseskötete" c. könyvem. Mennyibe kerül és hol lehetne eladni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 24. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, egy vevővel hogyan állapodtok meg. Meghirdetheted Vaterán is, vagy végigjárhatsz előtte pár antikváriumot, hogy megtudd, ki mennyit adna érte.
2012. aug. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Kérdeztem már 2 antikváriumot, küldtem el nekik képet, és azóta várom a válaszukat.

Meg szeretném hirdetni, csak egy kb.-i összeget akartam tudni. Komolyan fogalmam sincs, hogy mennyit ér.

2012. aug. 24. 14:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon vigyázz, az antikváriumoknál sok a sóherg.ci akik kihasználják, hogy az illető nem ért a régiségekhez, és szaré-hugyé vásárolnak meg tőle tényleg értékes,régi köteteket. Először mindenképp szakemberhez (levéltáros, bibliográfus) vidd el, ne akard eladni nekik,csak kérdezd meg, mennyi érhet. Na amit ők mondanak, az már egy közelítő érték!

Nálam is volt ilyen...megvolt a Magyar Gyalogság Története című hatalmas, régi könyv eredetiben, és az egyik helyi antikvárius ki akarta szúrni a szemem egy ezressel. Hát az édesapjának a kócbatekert f.szát, azt... :@

Szóval vigyázni, mert az antikváriusok szeretik hülyének nézni az embert!

2012. aug. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi, pontosan én is ettől félek. :D

Nem meggazdagodni akarok rajta, de ne is verjenek át!

2012. aug. 24. 14:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha Ady halála előtti lenne, többet érne...
2012. aug. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!