Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Sok viszonylag szép/szép lány...

Sok viszonylag szép/szép lány jelöl be facen miért?

Figyelt kérdés
twitteren fent vagyok és sokak tweetjéhez szoktam írkálni leginkább lányokéhoz ezután sok privát üzenetet kapok hogy ,,van faced? mi a neved?'' ezt miért?

2012. aug. 24. 20:17
 1/8 anonim válasza:
én tudjam? :o
2012. aug. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ha nem is te más hát ha :O
2012. aug. 24. 20:18
 3/8 anonim ***** válasza:
tegyél fel magadról képet talán akkor meg tudom mondani (23F) vagy legalább jót nevetünk rajtad :D
2012. aug. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ha nevetni nem is de nem szeretek képet feltenni magamról xd
2012. aug. 24. 20:23
 5/8 anonim ***** válasza:

akkor már a kérdés alapja is megkérdőjelezhető, ha képet se töltesz fel magadról, mivel még az arcodat se vállalod.


ennyi erővel azt mondom minden scaj a bookon rám ír hogy legszívesebben rákapnának a békepipá*ra

2012. aug. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ilyen oldalra ahol mindenki láthatja az arcomat nem fogok képet feltölteni facebookra igen de ide nem
2012. aug. 24. 20:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy azért mert annyira bejössz nekik. Egy csomó olyan ribi is van akik látják a f*szin, hogy nem egy kapós egyed és elvannak vele egy éjszaka, meg hasonlók... Amúgy útálom az ilyen kérdéseket. Szerintem egy csúf kis kölyök vagy aki kivan éhezve arra, hogy valaki azt mondja neki, hogy milyen faszán néz ki. Ha tényleg olyan jó pasi lennél, hogy ennyien érdeklődnek utánad, nem a GYIK-on nyomulnál, hidd el.xD (Vagy legalább tudnád, hogy mit jelent.)
2012. aug. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

én tudom, miért: mert hülye p.csák, és minél több ismerős kell nekik, plusz várják, hogy lájkoljad az idióta képeit!

minden poén nélkül ez a mai fiatalság..

2012. aug. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!