Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Ti szoktatok irigykedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti szoktatok irigykedni, ha egy egész jóképű csávónak csúnya barátnője van?

Figyelt kérdés

Vagy kivált belőletek bármit is?

Nem csapnátok le a lány kezéről a pasit?



2012. júl. 22. 12:42
1 2
 1/19 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:
2012. júl. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
és csak azt kívánd meg akit más is meg kíván...
2012. júl. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
49%
Én férfi vagyok, szóval a másik oldalról látom ezt az egészet. Néha elég kiakasztó, hogy milyen jó csajok milyen ótvar nyomorék fiúkkal tudnak együtt lenni, de hát ez van, biztos van fordítva is.
2012. júl. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
istenem hány éves vagy, 14?
2012. júl. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Azért van bennem némi egészséges irigykedés :D
2012. júl. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nem, mert saját tapasztalatból tudom, hogy a szerelem tényleg vak. Nekem is voltam már "ronda" pasijaim és senki nem értette, mit eszek rajtuk. Ilyen a szerelem.
2012. júl. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Bennem nincs irigység, valószínű, hogy nem csak hobbyból van akkor a lánnyal. :) Esetleg egy fél pillanatra meglepődöm, hogy fura páros. :)
2012. júl. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem, a maximum ami irigyelhetek ilyenkor az az hogy van párja akivel boldogok. Most csak azért mert jóképű a pasi, nem biztos hogy belsőre kibírható.
2012. júl. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

nem irigykedek, nem gondolok semmi különöset.

volt nekem is nem jóképű barátom, de a teste valami szenzációs volt és az illatától is megőrültem

olyan is volt hogy "címlap"-pasival randiztam és egyszerűen nem mozdult meg bennem semmi.

így hát nem ítélkezem

2012. júl. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Úgy általában nem, de ha volt egy pasi, aki tetszett, és kiderült, hogy van barátnője. Na, meg ha még nálam rondább is, akkor persze, egy egészséges féltékenység az belefér. Csakhát biztos tud is valamit az a nő, ha megfogta magának. Vagy csak jó időben jó helyen volt?
2012. júl. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!