Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Sokan miért nem képesek...

Sokan miért nem képesek válaszolni a privát üzeneteimre itt, meg más oldalakon ahol lehet olyant küldeni? Csak velem csinálják ezt?

Figyelt kérdés
2012. aug. 24. 20:45
 1/10 anonim válasza:
Nem lehet, hogy nem nézték még meg az üzenetet és azért nem válaszolnak?
2012. aug. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Megnézték mert voltak fent azóta.
2012. aug. 24. 21:02
 3/10 anonim ***** válasza:
Biztos nem írtál elég érdekeset vagy túlságosan rondát írtál.
2012. aug. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 yuda ***** válasza:

Konkrétumot nem tudok, de néhány tipp:


- lehet azért, mert nem akar veled privát beszélgetni. Sok ember nem akar konkrétan valakivel, hanem csak a közösségbe beletesz valamit, ám személyes kapcsolat az terhes számára.


- lehet azért, mert privátban olyan dolog merül fel, amire nem tud mit mondani. Persze attól megírhatná, hogy nem tudja, de sok ember ha nem tud valamit, akkor nem szól, nem ír. Szerintem vedd úgy, hogy amit privátban mondasz neki, azt nem tudja.


-lehet azért, mert privát levelezés nagyobb felelősség, mint név nélkül beszólni valamit. Privátban már érzi ennek a súlyát és inkább kilép belőle, mintsem butaságot mondjon.


-lehet azért, mert egyszerűen csak nem akar privátban beszélgetni. Tudomásul kell venni, hogy vannak ilyen emberek. Beleírnak a közösbe, de semmi személyes, mert az neki tabu. Egyszerűen nem akar ismerkedni.

2012. aug. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Én speciel rühellem, ha kéretlenül zaklatnak privát üzenettel, küldöm a moderátoroknak, és letiltom a küldőt.
2012. aug. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
biztos nem akarnak levelezőtársat. Én meg azt nem értem, hogy miért kell minden sz.rért privátot írni, a legtöbbször ugyanazt leírhatná a kérdéshez is.
2012. aug. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
Lányok, vegyetek vissza már picit az arcból, kik vagytok ti, hogy nektek nem lehet privátot írni? Aki ennyire fent hordja az orrát, ne online közösségbe járjon, hanem kattingasson a linkekre a guglin.
2012. aug. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Megjegyezném, hogy ez nem egy privát-írogató hely, ugyanis nem egy fórom, tulajdonképpen egy kérdezz-felelek rovat. Ahhoz meg nem passzol igazán a privát üzenetek küldözgetése. Kérdés van és általános válaszok, nem magánbeszélgetés.
2012. aug. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én nem csak erről az oldalról beszéltem, hanem fórumos oldalakról is ahol lehet privátot küldeni.
2012. aug. 24. 22:19
 10/10 anonim ***** válasza:
Ismerőseim mindig válaszolnak, idegenek meg miért is válaszolnának? És én miért írnék nekik?
2012. aug. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!