Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt lenne eleged...

Mennyi idő alatt lenne eleged olyanból aki minden nap küld egy-két privát üzenetet, vagy milyen nap rádír facebookon hogy beszélgetni akar?

Figyelt kérdés
Indokot is kérnék, hogy miért lenne olyanból elegetek.
2012. júl. 4. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
2-3 nap után. Nincs időm arra, hogy naponta tereferéljek valakivel írásban, attól pedig kiverne a víz, ha ezt valaki el is várná.
2012. júl. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek. Max akkor tűröm el ezt, ha szeretem az illetőt.
2012. júl. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szerelmem, vagy valaki, akivel szorosan tartom a kapcsolatot, akkor miért lenne belőle elegem? Csak akkor idegesítene, ha nem vagyok kíváncsi az illetőre. Ez esetben finoman tudatnám vele.
2012. júl. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Épp ma ráztam le egy idióta srácot, kb 1 hétig bírtam.
2012. júl. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm mind a 4 levelet..:D (utolsó voltam)
2012. júl. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az egyik barátnőm huga szállt rám egy olyan fél éve. Ő most volt 6.-os én most voltam 8.-os... . Naponta kb. 5-ször írt rám és minden hülyeséget összehordott. Először szép szóval próbáltam lekoptatni,mert tudtam ,hogy csak barátkozni akar,de aztán nem bírtam tovább kb. egy hétnél és kiosztottam. Azóta békén hagy.
2012. júl. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én már azért ki regisztráltam mert regisztráció után rögtön elkezdett játszani velem és nem tudtam a hülye kérdésektől megszabadulni.kb 2perc után.
2012. júl. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!