Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csinálnak egész nap a...

Mit csinálnak egész nap a román cigányok a tescoban?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok.

2012. aug. 26. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Biztos késeket árulnak vagy bugyingókat:D Én bizt. őr vagyok és rendszeresen el kell zavarnom két román-cigány nőt az üzlet elől,mert ott tukmálják rá a boltból kijövő vásárlókra az igénytelen termékeiket!
2012. aug. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Valamiben sántikálnak. Vagy lopnak a kocsikból, vagy a százosakt kunyerálják el.
2012. aug. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én azt láttam h videojátékokat játszanak
2012. aug. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hozzám nemrég odajött egy sok szoknyás olácigány csaj és elővett egy kamerát,hogy most hozta ki és mondjam meg én hogy menyit adok érte,vagy azt mondjam meg,hogy mit hozzon ki és pár perc múlva itt lesz.Szóval ezt csinálják,bár fogalmam sincs,hogy miért nem szólal meg a riasztó,hiszen a dobozban van valami ami beindítja.
2012. aug. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja, itt is ugyan ez megy, hozzák be a használt mobilt, hogy beszámítjuk e, meg miért ilyen drágák az új telefonok :D amúgy meg csak sétálgatnak fel alá népviseletbe.
2012. szept. 2. 10:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért sétálgatnak, mert figyelnek. Kit, mikor, hogyan lehet megkárosítani, meglopni.
2012. szept. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!