Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy lehet valaki ekkora...

Hogy lehet valaki ekkora bunkó, lusta és lenéző? Most komoylan azt hitte, hogy segíteni fogok neki?

Figyelt kérdés

Végzős leszek és már megcsináltam év végén az angol, matek és kémia középszintű érettségit. Az egyik osztálytársam pedig most kért tőlem segítséget facebookon, hogy mondjam már el neki, mi volt az angol osztályozó vizsgán, milyen feladatok voltak benne.


Mielőtt én lennék a rossz, csak mondom:

1. ez a csaj csak akkor áll szóba valakivel, ha kell valami

2. sokszor lóg (ami ritka a mi jó nevű giminkben), ki is nézzük érte

3. a múltkor be is szólt nekem, de most pofátlanul segítséget kér


Talán azt hitte, mert szoktam segíteni a BARÁTAIMNAK, ezért naivan neki is fogok? Mit képzel?! Ennyire hülyének néz? Ennyire lenéz engem? Mert ez lenézés! Ő mindig mindenkinél jobbnak és többnek gondolja magát....


Na mindegy, nem mondtam konkrét dolgot, csak amit úgy mindenki tud:

,,1. olvasás

2. nyelvtan

3. hallás

4. írás

plusz szóbeli"


Ennyit érdemel. Meg most mit is tudnék segíteni? Úgysem ugyanazokat fogják kérdezni! A szóbeli témaköröket pedig már 3x leírtuk a füzetbe 2 év alatt, ő pedig ha egyszer sem volt rá hajlandó, most ne tőlem kérjen segítséget!


HMMMM mind1 csak mérges vagyok, és jól esett megosztanom veletek. Szerintetek jól tettem? Kinek olt igaza? Ja és nektek mondtam el, mert a mi osztályunkban menne a pletyka és még én lennék a rossz.


18/L



2012. aug. 26. 17:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, meg a másik dolog: mi az, hogy most kezd el készülődni? 1 hét múlva suli és rögtön le kell tenni az osztályozó vizsgát! ÁÁÁ Ilyen egy igénytelen csajt!
2012. aug. 26. 17:46
 2/4 anonim válasza:

Annyit nem ér, hogy gondolj rá.

Persze jól tetted, de nehogy azt gondolja, hogy majd máskor is segíteni fogsz neki, mert nem.


Gondolom ilyen kis "kihaénnem", majd kinövi. :)

2012. aug. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
ilyen dolgok miatt nem érdemes felhúzni magad
2012. aug. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hát, szerintem, ha mérgedben ezt képes vagy gy-ra feltenni, akkor te sem lehetsz valami intelligens már nem azért.
2012. szept. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!