Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van Bándy Kata körül...

Miért van Bándy Kata körül ekkora felhajtás?

Figyelt kérdés
Én is sajnálom, és szomorú is vagyok miatta, de a világban naponta tűnnek el emberek és az országban is. a többség gyerek. Az átlagos emberek keresését 48 óra után kezdik meg, Katáét meg rögtön az eltűnése után. Pedig csak egy rendőrségi pszichológus volt, nem rendőr. Miért nem cselekszenek hasonlóképpen a többi embernél? Nem mindenki egyenlő?
2012. júl. 12. 14:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/89 anonim ***** válasza:
38%
Csak felkapták valamiért.
2012. júl. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/89 anonim ***** válasza:
53%

"Nem mindenki egyenlő?"


De nem ám. Egy átlagember eltűnését 2 szóval elintéznék a híradóban, vagy meg sem említenék. Ennek a csajnak az eltűnését meg már vagy 50 ismerősöm megosztotta szennybúkon, sőt még a vodafone hivatalos oldala is.

2012. júl. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/89 anonim ***** válasza:

Friss hír:

[link]

2012. júl. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/89 anonim ***** válasza:
45%
Mi az, hogy csak rendőrségi pszichológus volt, nem rendőr! A rendőr "egyenlőbb", mint bárki?
2012. júl. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/89 anonim ***** válasza:
73%
Rendőrök persze hogy jobban foglalkoznak egy haverjukkal kollégájukkal mint egy utcáról beesett idegennel.Nem szép dolog, de protekciós haverkoma világ van idehaza.Ja és nem egyenlő mindenki ,vannak egyenlőbbek.
2012. júl. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/89 anonim ***** válasza:
85%
Ha azt akarod, hogy csináljon valamit a rendőrség, dolgozz náluk...
2012. júl. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/89 anonim ***** válasza:
56%

mármint, ha eltűnsz akkor


(előző voltam)

2012. júl. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/89 anonim válasza:
72%

Őt sem keresték előbb szerintem.

Azért van felhajtás, mert minden jóérzésű ember bitóra küldené aki ilyet tesz, fiatal nőket támad meg és gyilkol le, ok nélkül- mert erre ugye ok soha nem lehet...

egy bestiláis gyilkosság történt.

Az eltűnt embereket is keresik nagyerőkkel- akiknél ugye nincs hulla. Előkerült a holttest, vannak bűnjelek meglesz az elkövető. Ártatlan fiatal nők, kivégzett teteme általában hatalmas dühöt vált ki- okkal a társadalomból.

2012. júl. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/89 anonim ***** válasza:
64%
Teljesen egyetértek veled. Nap mint nap tűnnek el fiatal lányok, nők, idős emberek és a kutya nem foglalkozik velük. Ha én eltűnnék (nem vagyok egyetemista és a rendőrségnél sincsenek haverjaim) ,akkor biztos vagyok benne, hogy mindenki sz@rna bele, már elnézést a kifejezésért. Nagyon sajnálom ezt a lányt tényleg, de engem szó szerint felháborít, hogy olyan emberek siratják facebookon, akik azelőtt soha nem is hallottak róla. Most én is írjam ki minden percben, hogy R.i.p. XY? Mert minden percben meghal vki, nem is egy ember. Na mind1. Szerintem túl van ez drámázva. Ez a sok hajcihő egyébként talán még árt is majd a nyomozásnak, mivel a tömeg hatására mindenáron kell majd keríteni egy bűnbakot. Ha pedig sokáig nincs megdönthetetlen bizonyíték vki ellen, akkor simán bevisznek egy random embert, aki kicsit gyanúsabb. Hiába ártatlan, a tömeg akkor is szétszedni. Az embereknek botrány kell, lehet ezt is csak azért húzzák így fel.
2012. júl. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/89 anonim ***** válasza:
82%
Most megmutathatja a Rendőrség hogy nem csak a traffizáshoz értenek, egyértelmű, hogy ezt hirdetni kell.
2012. júl. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!