Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Senki nem akar papir alapu...

Senki nem akar papir alapu levelezést folytatni?

Figyelt kérdés
Srnkit nem találok neten, egy ismeretlen személyt vagy akárkit aki levelezne még a hagyományos uton.. az e-mail meg msn olyan snassz, semmi izgalom nincs benne, sokkal izgalmasabb a postai úton történö levelezés. Valaki nem lenne benne? Már ma irnék holnap küldeném :P eléggé rákattantam, és ugy gondolom akár egy életre szólo barátság is kialakulhat.
2009. júl. 26. 12:45
 1/8 anonim válasza:
100%
Én sem leszek a partnered sajnos, de tudok valamit, ami érdekelhet: [link] - papírképeslap-küldő közösségi játék. Egy kis nyelvgyakorlás + sajátkezűleg építheted kis hazánk országimázsát szerte a világban jól választott képeslapokkal ! (A tavaszi Utazás Kiállításon csomót lehet begyűjteni ingyen.)
2009. júl. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:) ez ari. köszi.
2009. júl. 26. 13:06
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

én szívesen leveleznék veled..:)

nem tudom hány éves vagy, azt ha megmondod priviben és a címeddel együtt, akkor akár kezdhetjük is..

2009. júl. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Leveleznék, de az internet olcsóbb.
2009. júl. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én is leveleznék veled,de a kézírásom nagyon csúnya,még én sem tudom elolvasni.
2009. júl. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:) Kár hogy drága.. de talán megéri :) nagyon jó.
2009. júl. 26. 16:47
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Két barátnőmmel is így levelezek évek óta. Személyesebb és közvetlenebb, mint a mail. Persze ha valami fontos, akkor mail vagy sms, msn, de havonta biztos hogy váltunk legalább egy hagyományos levelet is mindkettőjükkel és elég sok képeslapot is küldünk egymásnak, szintén hagyományosat. Egyikükkel még tinikorunkból maradt meg ez a szokás, a másikkal már felnőttként ismerkedtünk meg, de mindketten szeretünk írni.
2009. júl. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen..szeerintem is sokkal bensöségesebb és olyan jó várni hogy mikor jön a levél és mi fog benne állni.. meg leirni sokkal jobb egy papirra.. annyira hangulatos.. :)
2009. júl. 26. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!