Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ilyen helyzetben mit tennél?

Ilyen helyzetben mit tennél?

Figyelt kérdés
Egykori legjobb haverommal összevesztem,sokat hazudott,átvert.Próbáltuk megbeszélni a dolgokat,de nem sikerült,egy csoportba járunk.Jövő héten lesz a beiratkozás,egy busszal megyünk,egy csoportba járunk,ő múltkor köszönni sem akart.Nem akarok vele ismét veszekedni,két barátom viszont jóban van vele,egy partit alkottunk tavaly még,ezek után mi legyen,ha velük vagyok? A volt legjobb haveromat hagyjam figyelmen kívül?Ti mit tennétek?
2012. aug. 28. 09:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg még egyszer megbeszélni vele,ha még erre sem hajlandó,annak ellenére,hogy ő hazudott és ő vert át téged (nem értem,hogy akkor minek kepesztesz érte,ilyen ember a francnak se kellene), akkor abszolút nem jó haverod,pláne nem a legjobb.A másik két emberke meg,ha van annyira érett,hogy veled is és a másik taggal is jóban van,akkor nem kell aggódnod. Beszélj velük is,hogy ők mit tartanak jó megoldásnak,együtt biztosan ki tudtok találni valamit! :)
2012. aug. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

már harmadszorra próbáltuk megbeszélni,semmire sem mentem vele,az anyjáék tuszkolják a nyakamra,

a többi 2 barátom szerint is meg kéne beszélni,de ő vele nem lehet a problémákat megbeszélni,mindig eltereli a szót másra,hogyha a problémák szóba kerülnek

jó lesz,hogyha majd én is levegőnek fogom nézni?

2012. aug. 28. 09:25
 3/8 A kérdező kommentje:
csak az a gond,hogy ez a volt legjobb haverom a barátaim szemében engem állít be rossznak,erre rájöttem
2012. aug. 28. 09:26
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én teljesen levegőnek nézném. Ha beszélni sem akar meg köszönni sem hajlandó akkor ráadásul ő bas.zott át téged akkor ne te erölködj. Bár az más kérdés h én ha térdenálva könyörögne sem állnék szóba többet vele. Én ilyen vagyok. Ha valakiben egyszer nagyot csalódok akkor nem tudok benne többet megbízni, valahogy nem érdekel már.

http://www.youtube.com/watch?v=p1ruZtY8ynk

2012. aug. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én átéltem ugyanezt a legjobb barátnőmmel. Ugyanígy: hazudozás, kihasználás, semmibe vevés. Megpróbáltuk átbeszélni, eredmény: semmi. Másodévtől levegőnek néztük egymást, főleg Ő engem (egyébként ok nélkül), aztán vettem a lapot...Úgy végeztük el az alapképzést, hogy azt se tudtuk egymásról mi merre hány centi...most se tudom mi van vele...és ez után már pláne nem fogom tudni. Részemről helyrehozhatatlan amit csinált velem, úgyhogy ennyi...vannak emberek akikkel nem érdemes...
2012. aug. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ő most engem próbál befeketíteni a közös barátaink szemében
2012. aug. 28. 09:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Erre meg csak annyit mondok h ha sikerül neki akkor azok sem igazi barátaid
2012. aug. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen,akkor nem igazi barátaim
2012. aug. 28. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!